Nors didžiąja scena ir populiarumo spinduliais Asta mėgaujasi jau daugybę metų, tvirtina iki šiol dėmesį skyrusi pagrindinei savo veiklai – profesionaliam dainavimui ir gyvo garso koncertams. Laiko susitelkti į šokių pamokas Asta neturėjo, tačiau išlieka atvira ir prisipažįsta „dūšioj“ visuomet norėjusi mokytis šokti.

„Jaučiuosi gerai, šokti man patinka. Mano partneris Ligitas Bernatavičius kantrus, profesionalus, mūsų ‚laukai‘ sutampa. Pirmiausia tai labai noriu nustebinti save, o tada jau visus kitus, tačiau artimieji, žinoma, palaiko“, – kalba A. Pilypaitė, prisijungusi prie TV3 dvidešimtmečio žvaigždžių būrio, šoksiančio populiariausiame šokių projekte Lietuvoje. Jau nuo šio rudens ant „Šok su manimi“ parketo suksis: Algis Ramanauskas, Diana Martinėlė, Rūta Janutienė, Jonas Nainys, Mindaugas Rainys, Milda Štakėnaitė, Viktorija Sutkutė, Veronika Girdijevskaja, Kęstutis Baranauskas, Andrius Žiurauskas, Petras Daunys, Diana Dargienė, Juozas Butnorius, Matas Niparavičius ir Edvardas Norvaiša.

Dainininkės teigimu, „Šok su manimi“ ketvirtasis sezonas turėtų būti išties pikantiškas, nes projekte dalyvauja įdomūs, ambicingi žmonės, tikri savo sričių profesionalai.

Ar Asta ko nors bijo? „Nebijau nieko, negaliu ko nors bijoti. Net Jurijaus Smorigino kritikos nebijau. Priimsiu kiekvieną jo žodį ir pastabą, vėliau stengsiuosi įsigilinti ir tobulinti tai, kas pavyks prastai“, – bebaimės dalyvės portretą piešia Asta.

Iš anksto nenorinti prognozuoti, kaip seksis dalyvauti populiariausiame šokių projekte Lietuvoje „Šok su manimi“, Asta pabrėžia, kad gyvenime buvo daug iš pirmo žvilgsnio neįveikiamų kliūčių, tačiau su jomis pavyko susidoroti. Jai labai svarbu turėti siekių, tikslų ir sunkumų, o geriausiai jaučiasi visa tai įveikusi.

„Šiandien tvirtai stoviu ant savo laimės pamatų. Vasara intensyvus koncertų metas, o dar ir prisidėjusios šokių repeticijos, į kurias skubu kiekvieną sykį atradusi laisvo laiko... Bet laiko turime tiek, kiek mums jo reikia“, – sako paslaptingai šypsodama Asta ir intriguoja laukti jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 sezone startuosiančio „Šok su manimi“.