Belaukiant naujų kultinių serialų sezonų, kurių gretose – „Nusivylusios namų šeimininkės“, „Daktaras Hausas“, „Kobra 11“ ir garsiojo Steveno Spielbergo premjera – brangiausias pasaulyje serialas „Terra Nova“, sugrįžtančių populiariausio lietuviško serialo „Moterys meluoja geriau“ ilgai lauktų herojų, eterio premjeros – lietuviškos situacijų komedijos „Motina ir sūnus“, ką tik kino teatruose rodytų filmų, grandiozinio muzikinio projekto – „X Faktorius“ starto, ketvirtojo „Šok su manimi“, žiūrovų pamiltos „Beatos virtuvės“ ir intelektualiųjų „Kas? Kur? Kada?“ protų kovų, TV3 skelbia ir naują nuomonių laidų erą: jau rugsėjį nauju laiku žiūrovai išvys seniai pamėgtas, aktualiausias diskusijas keliančias ir jautriausias temas nagrinėjančias laidas – „Akistata“, „Paskutinė instancija“, „Kodėl?“, „Ką manai?“ ir „Prieš srovę“.

„Dvidešimtajame TV3 sezone laidoje ‚Prieš srovę‘ keičiasi absoliučiai viskas. Liks tik ta pati, nepakeičiama šios laidos vedėja – Audrė Kudabienė“, – intriguoja laidos kūrėjai. Nuomonių laida „Prieš srovę“ jubiliejiniame TV3 sezone prie ekranų kvies nauju laiku – trečiadieniais 17.10 val.

„Nepakeičiau tik savo vyro... na, nes jis iš tiesų fantastiškas!“ – sako Audrė. Tiesa, laidos vedėja per vasaros atostogas vis dėlto pasikeitė pati – sulyso trimis kilogramais, visą savaitę ištvėrusi olimpiniu reiklumu garsėjančios kolegės – TV3 sporto žinių vedėjos Vlados Musvydaitės-Baranauskienės organizuotoje sporto stovykloje.

A. Kudabienei iki šiol rimtu išbandymu jau buvo tapęs penkių kilometrų bėgimas Vlados treniruotėse, o po stovykloje išmėgintų kiokušin karatė, tai či, jogos, irklavimo treniruočių, kurias vedė garsūs profesionalūs sportininkai, žurnalistė įsitikino – bėgimas tebuvo lengva įžanga.

Jubiliejinį, dvidešimtąjį, TV3 sezoną nuomonių laida „Prieš srovę“ pasitinka gerokai atsinaujinusi: keičiasi laidos rodymo laikas, plečiasi gvildenamų temų spektras. „Nenumaldomai krypstame į gyvenimo būdo žanrą, tačiau mūsų laidos herojai vargu ar bus iš vadinamojo grietinėlės sluoksnio. Ne šventieji puodus žiedžia – yra kur kas daugiau nuostabių žmonių, kurių siekiai, svajonės ar geri darbai yra verti televizijos ekrano. Mokame kalbėti atsakingai, pasakoti įdomiai ir norime, kad žiūrovams kartu su mumis  praleista valanda paliktų stiprų įspūdį ir puikią nuotaiką“,  – atsinaujinusios nuomonių laidos „Prieš srovę“ drauge kviečia laukti A. Kudabienė.