Su merginomis flirtuos, jas girs, drąsins ir provokuos merginų numylėtinis ir favoritas M. Stasiulis. Antrus metus iš eilės vyriausiojo porų piršlio vaidmenį prisiimsiantis TV3 veidas tikina, kad tokio aistringo pasimatymų realybės šou TV žiūrovai jau seniai nematė, o merginų grožis privers eiti iš proto net ir antrąsias puses turinčius Lietuvos vyrus.

„Pasirink mane“ studijoje TV3 žiūrovai išvys ne tik manekenėms prilygsiančias merginas iš visos Lietuvos, bet ir daugybę žinomų žmonių. Tarp jų – merginų grupės „Pinup Girls“ narės Ieva Ambrazaitė ir Simona Šermukšnytė, TV3 projekto „Tu gali šokti“ dalyvė Rugilė ir dainininkė Pankita.

Vaikinų kastoje – dar daugiau žvaigždžių: ne tik gerai Lietuvoje žinomi dainininkai, šokėjai ir elitinių vakarėlių svečiai, bet ir tie, dėl kurių šalies merginos pasiryžusios padaryti beveik viską. Ar „Lietuvos talentų“ nugalėtojui Mikui, vaikinų grupės „Neo“ nariui Tadui, dainininkui Onsai, „Tu gali šokti“ dalyviams Dominykui ir Airidui, diskžokėjui Armandui ir kitiems pavyks susirasti tą vienintelę?