Kai K.Sakalauskas susipažino su savo žmona Jolanta, nusprendė, kad sukūrus šeimą galima išpildyti ir kitą seną svajonę – įsigyti šunį. Taip jų namuose apsigyveno juoda labradoro retriverė Gaira, tapusi visos šeimos, o ypač Karolio, džiaugsmu.

Gaira – ypatingas šuo. Kaip ir kiti labradoro retriveriai, ji labai myli žmones ir buvo specialiai išmokyta juos gelbėti: ištraukti iš vandens skęstančiuosius, padėti išsikapanoti įstrigusiems sniege ar patekusiems į kitokias sudėtingas situacijas. Galbūt ji padės savo šeimininkui, kuris neseniai nusprendė tapti gaisrininku ir jau išlaikė atrankos testą? Tai sužinosite sekmadienį įsijungę BTV laidą apie gyvūnus „Duok labas“.

Pasaulyje užfiksuotas rekordas, kai labradoro retriveris panėrė net į dešimties metrų gylį. Gaira sumušti šio rekordo nepretenduoja, bet irgi mielai pliuškenasi vandenyje. Nors filmuojant laidą lauke pavasariu dar nekvepėjo, ji mielai šoko į ežero vandenį atnešti ten įmestos šakelės ir plaukė jos ieškoti lediniame vandenyje, lyg niekur nieko apiplaukdama ledo lytis.

Tiesa, šakelės neberado, bet kaip kompensaciją šeimininkui atitįsė didžiulę lentą... Šis vaizdas privertė kvatoti visą BTV laidos „Duok labas“ kūrėjų komandą.

Glostydami gražuolę Gairą žmonės dažnai klausia: ką šeimininkai daro, kad jos kailis taip blizgėtų? Galbūt jos maistas kažkuo ypatingas? „Žinoma, aš pats ragavau, labai skanu“, - rimtu veidu patikino K.Sakalauskas. O kartą grįžęs su žmona namo netgi rado šį maistą valgančius vaikus...