„Kaip mane LNK išdūrė...“, - V. Pauliukaičiui trūko žodžių. Jis žadėjo su visais atsiskaityti užkulisiuose.

„Jums nedovanosiu šito pokšto, nes vos negavau infarkto“, - prisipažino charizmatiškasis režisierius.

Tokią Vytenio Pauliukaičio reakciją sukėlė netikėtai ant „Žvaigždžių duetų“ scenos pasirodę ilgamečiai režisieriaus draugai – dainininkė Birutė Dambrauskaitė ir socialinių mokslų daktaras, vertėjas, interjero knygų autorius Eugenijus Skerstonas.

Draugai Vyteniui sudainavo Edith Piaf dainą „Rožinis gyvenimas“, o Eugenijus žiūrovus salės žiūrovus nustebino nuostabiu vokalu.

Gimtadienį per Velykas atšventęs režisierius sakė, kad niekas nepatikės, jog jis nežinojo apie LNK rengiamą staigmeną, bet buvo būtent taip.
„Žvaigždžių duetų“ vedėjas Rolandas Vilkončius apstulbusį Vytenį kvietė draugams padėkoti, bet komisijos narys išsisuko: „Jūs provokuojate, kad aš padengčiau stalą su keptais paršiukais, bet taip nebus“.

Gimtadieninį sveikinimą Vytenis Pauliukaitis išgirdo specialioje „Žvaigždžių duetų“ parodijų, pokštų ir humoro laidoje, kuri bus rodoma šį šeštadienį 19 val. per LNK. Ne vieną žiūrovą nusikvatoti privers duetų sudainuoti kūriniai. Mia ir Giedrius Leškevičius dainuos šių metų Rusijos atstovų „Eurovizijoje“ „Buranovskiye Babushki“ dainą „Party for everybody“, Aistė Pilvelytė ir Romas Bubnelis – „Ryk, žuvėdra, ryk“, Žilvinas Žvagulis ir Ieva Gervinskaitė– „Gėjai niekadėjai“, Marius Jampolskis ir Irūna – Livetos ir Petro Kazlauskų kūrinį „Tau“, Mundis ir Evelina Sašenko – ABBA dainą, Deivis ir Renata – vaikišką dainą „Katinėlis“ metalo stiliumi.

Nuotaikingas parodijų vakaras „Žvaigždžių duetuose“ – šeštadienį 19 val. per LNK.

Birutės Dambrauskaitės ir Eugenijaus Skerstono daina: