Pirmą Šv. Velykų dieną LNK muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ prasideda trečiasis šou etapas – „Finalinės kovos“. Šventinį sekmadienį tiesioginį koncertą su šou dalyviais dovanos „Eurovizijos“ nugalėtojas Aleksandras Rybakas, žavusis hito „Fairytaile“ atlikėjas. Įspūdingoje „Finalinių kovų“ scenoje projekto dalyviams akompanuos visas popmuzikos orkestras – net 13 muzikantų ir pritariančiųjų vokalistų grupė.

Dainininkų pasirodymus lydės specialiai projektui suburta šokio trupė.
Kai nurims „Lietuvos balso“ muzikinės aitros, antrąją Šv. Velykų dieną prasidės lenktynės dėl brangakmenių. Ugnė Skonsmanaitė, Tomas Ališauskas, Algis Ramanauskas, Aušra Štukytė, Jokūbas Bareikis, Marius Jampolskis, Karolis Sakalauskas šiuo metu filmuojasi įtempto veiksmo muzikiniame trileryje „Kontrabandiniai kiaušiniai“, kurio premjera per LNK – antrąją Šv. Velykų dieną. Žvaigždės įsitrauks į nepakartojamas kautynes dėl kiaušinių su deimantais! Kas sulesino vištoms deimantų?

Kodėl kontrabandai skirti kiaušiniai atsidūrė ant žvaigždžių velykinio stalo? Visi atsakymai – nuotaikingame muzikiniame filme, kuriame filmuosis garsiausi atlikėjai ir humoristai, tarp jų „Sare Roma“, „Studentės“, Juozas Zavaliauskas. O ūkininką, kurio ūkyje užderėjo deimantinių kiaušinių, vaidins pats Algis Ramanauskas. Filmo premjera – pirmadienį, antrąją Šv. Velykų dieną.

Kai baigsis peštynės dėl deimantinių kiaušinių, įtampa LNK eteryje nesibaigs. Į kovą už visos žemės išgelbėjimą stos Maksvelas Gudrutis. Fantastiškai komiška, linksma, išradinga komedija „Ieškokit gudručio“, pilna visiems puikiai žinomų filmų scenų, subtiliai juokingi dialogai ir nuolatinis veiksmas, bus antros Velykų dienos vakaro staigmena. O vakarą vainikuos keturiems „Oskarams“ nominuota drama „Puikybė ir prietarai“.
Be „Ieškokit Gudručio bei „Puikybės ir prietarų“, per Šv. Velykas LNK žiūrovų laukia „Sekso ir miesto“ premjera pirmąją švenčių dieną.

Rusiško kino gerbėjų laukia nemarus 1969 metų „vesternas“ „Baltoji dykumos saulė“, kuris tapo kultiniu filmu ir viena pelningiausių sovietinės kino produkcijos juostų. Filmo peržiūra buvo įtraukta į kosmonautų rengimo skrydžiui programą. Prie šio filmo kūrimo taip pat prisidėjo poetas ir kompozitorius Bulatas Okudžava.

Šventinį savaitgalį LNK parodys visą „Žiedų valdovo“ trilogiją. Iš viso nuostabaus grožio trilogija uždirbo 17 „Oskarų“. O jos statistika kelia tokį pat susižavėjimą kaip ir filmai: 26 tūkstančiai kilometrų kino juostos, 48 tūkstančiai kardų, kirvių ir skydų, 19 tūkstančių kostiumų, 26 tūkstančiai statistų, 180 įdarbintų kompiuterinių efektų specialistų, 114 vaidmenų, 100 tikrų lokacijų Naujojoje Zelandijoje, iš viso 7 metai kuriant visus tris filmus. O jūs juos pamatysite per tris LNK šventines dienas.

Pačių mažiausių TV žiūrovų laukia sekmadienį ryte laukia „Despero nuotykių“, o pirmadienį - „Brolyčio Zuikio nuotykių“ premjeros.