Šį sekmadienį „Chorų karuose“ skambėjo auksinė lietuviškos muzikos kolekcija – choristai atliko klasika tapusius lietuviškos muzikos šlagerius. Jų pasirodymus vertino maestro Virgilijus Noreika, operos solistai Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė bei Mindaugas Stasiulis.

Kaip ir dvi laidas prieš tai, choristai laikė muzikinį egzaminą, tačiau šįsyk už jį buvo skiriami balai. Siekdami objektyvumo, laidos prodiuseriai, šio egzamino vertinimams pasikvietė kitus komisijos narius – Stasį Povilaitį, Vytautą Šiškauską, Viktorą Malinauską ir Vytautą Šapranauską. Šįsyk per egzaminą choristai turėjo pasistengti ne tik dėl to, kad už jį buvo skiriami balai. Komisijoje sėdėję muzikos grandai ir V. Šapranauskas kartu su J. Jurkute atliko po kūrinį. Jį išklausę choristai dainos ištrauką privalėjo sudainuoti kitaip ir nustebinti jos atlikėją.

Tiesioginę „Chorų karų“ transliaciją sudrebino ir projekto scenoje atgimusi legendinė grupė „Hiperbolė“. Igoris Berinas po „Hiperbolės“ iširimo dar nėra dainavęs didžiojoje scenoje, todėl tai, kad „Chorų karuose“ nuskambėjo  legendinis šlageris „Aš dar dainuosiu“, daugelis prilygino legendinės grupės atgimimui.

Susumavus TV žiūrovų ir komisijos balsavimo rezultatus išaiškėjo, jog lyderiais tapo Katažina ir Kaštoninis Vilniaus rajono choras.

Antroje vietoje liko Ventukai ir Akmenės krašto Širdžių choras

Rondo ir Kauno rajono Božolė choras užėmė trečiąją vietą.

Be generolių - Giulijos ir Monikos dėl konfliktų likęs Ledinis choras susumavus žiūrovų ir komisijos balsus liko paskutinėje, ketvirtoje vietoje.

Laidos akimirkos - DELFI nuotraukų albume: