Itin principingą nuomonę išsakęs prokuroras Vytautas Kukaitis ne sykį minėjo, jog Eglė Jackaitė turi būti nuteista pagal straipsnį, už kurį negali būti skirta bauda. Tik laisvės atėmimo bausmė, ir niekaip kitaip. Visgi teismas, atsižvelgęs, jog aktorė augina du nepilnamečius vaikus, skyrė 20800 Lt. baudą jai ir 15600 Lt. – ją įdarbinusios įmonės direktorei Erikai Kabečiūtei. Moterys abi dar turės solidariai grąžinti daugiau kaip 22 tūkst. litų „Sodrai“.

„Saliamoniškas nuosprendis, – taip aktorei skirtą bausmę apibūdins jos advokatė Alisa Kostiuk. - Kaltinamoji nuteista, bet lieka laisvėje. Ir prokuroras patenkintas, ir visuomenė nesupyks“. Tačiau ar viskas taip skaidru, kaip išaiškino teismas? Kodėl nuosprendyje neįvertintas E.Jackaitės vaiko tėvo Karolio vaidmuo?

Pakviestas liudyti, Karolis turėjo du kelius. Pirmasis – papasakoti, kas Eglę suvedė su jo sena drauge, nekilnojamojo turto bendrovės „4real“ direktore Erika Kabečiūte, kas pasiūlė planą aktorę įdarbinti ir kas pervedinėjo pinigus, galimai skirtus Eglės Jackaitės atlyginimui išmokėti. Antrasis kelias – duoti parodymus prieš savo vaiko motiną. Eiti šiuo keliu Karoliui matyt pasirodė lengviau...

„Šioje istorijoje pasigedau vyriško riteriškumo“ – ištars Eglės bičiulis aktorius Vytautas Anužis. O ji pati pridurs: „Nereikia būti didvyriu, kad pasakytum: „Palikit mano vaiko mamą ramybėje“. Bet Karolis dar turi šansą! Jeigu jame likę nors kiek vyriškumo bent atsiprašyti už tai, kad įvėlė mane į šią situaciją, nuosprendžio neskųsiu“.

Spektaklis be pagrindinio herojaus – jau antradienį, 19 val. 15 min. laidoje „Abipus sienos“ per LNK.