Net laidos vedėja, būsimoji medikė Rasa Velijevaitė užsivilko baltą chalatą – jį artėjančio gimtadienio proga padovanojo Rolandas Vilkončius. Tačiau jį puolė kritikuoti kiti komisijos vyrai – už tai, kad gražios šventės proga gražiai nepadovanojo seksualių naktinių.

Užtat itin gundančiai atrodė į policininkės vaidmenį įsijautusi Erika Vitulskienė, kuri buvo su minimalaus ilgio sijonu ir maksimalia iškirpte. Tai nepraslydo pro Ievos Šimukauskienės akylas akis. „Norėčiau paklabėti apie jūsų kojas, atrodėte labai seksualiai, jūsų skeltukai vis ilgėja“, - sakė komisijos narė.
O publikai Teatro arenoje labiausiai patiko Inetos Puzaraitės ir Ovidijaus Andriekaus šokis, kuriame jie įkūnijo šokėjus – su begale klišių ir dirbtinių šypsenų.

Šis šokis sulaukė ir daugiausia komisijos simpatijų – Ineta su Ovidijum surinko visus vertintojų dešimtukus. Mažiausiai balų komisija parašė Eglės Jakštytės ir Vitalijaus porai. Net stipriai kritikuojama Mia pagal komisijos balsus buvo ne paskutinė.

Tačiau į paskutinę vietą Mią bloškė žiūrovai. Pirmąją vietą balsuotojai namuose davė Daivai Budrei ir Tomui Slausgalviui.
Susumavus rezultatus, pirmojoje vietoje atsidūrė nuolatinė projekto lyderiai Irena Starošaitė ir Andrius Greblikas.

„Kviečiu šokti“ turnyrinė lentelė:
1. Irena Starošaitė ir Andrius Greblikas
2. Irūna Puzaraitė ir Rimvydas Černajus
3. Daiva Tamošiūnaitė – Budrė ir Tomas Slausgalvis
4. Jonas Stankevičius ir Liveta Paugaitė
5. Ineta Puzaraitė ir Ovidijus Andriekus
6. Erika Vitulskienė ir Andrius Butkus
7. Eimutis Kvoščiauskas ir Nerilė Senulytė
8. Darius Petkevičius ir Ingrida Mikštienė
9. Donatas Bakėjus ir Ernesta Balčiūnaitė
10. Eglė Jakštytė ir Vitalijus Kolbasnik
11. Karolina Liukaitytė ir Dainius Dimša
12. Mia ir Adomas Norkūnas