Šį šeštadienį, spalio 15-ąją, septintojoje tiesioginėje „Šok su manimi“ transliacijoje žiūrovų laukia netikėtumai, o dalyvių – išbandymai. Ant parketo pirmą kartą žengs dainininkė, „Eurovizijos“ žvaigždė Evelina Sašenko ir jos partneris Rolandas Beržinis.

Komisijos narių gretose žiūrovai išvys operos solistę, griežtąją TV3 projekto „Chorų karai“ komisijos narę – Kristiną Zmailaitę. Ji, sekdama praėjusio šeštadienio komisijos nario, verslininko Žilvino Grigaičio pavyzdžiu, priėmė iššūkį per savaitę paruošti šokį ir pademonstruoti jį ant „Šok su manimi“ parketo!

Šokėjai žada nustebinti karščiu alsuojančios sambos karnavalu, o po konkursinių šokių programos jų laukia ypač sudėtinga egzamino užduotis.

Ant „Šok su manimi“ projekto parketo suksis Donatas Chlebinskas su Gintare Slausgalviene, Mantas Wizard su Viktorija Kunauskaite, Danguolė Stachura ir Deividas Meškauskas, Deividas Norvilas-Deivis ir Katerina Voropaj, Justas Lapatinskas ir Greta Milišauskaitė, Dominykas Vaitiekūnas ir Justina Žemaitytė, Renata Voitechovskaja ir Vytautas Mackonis, Dalia Michelevičiūtė ir Olegas Koliakinas, Kristina Ivanova ir Tadas Rimgaila, Olegas Staniulionis ir Rūta Ramanauskaitė, Dainius Barzinskas ir Domantė Padleckaitė bei projekto naujokai – Evelina Sašenko ir Rolandas Beržinis.

„Šok su manimi“ – šeštadieniais 19.00 val. tiesiogiai per TV3.