„Žingsnių vis mažėja, mažėja“, - liūdnai linksėjo galvomis LNK šokių projekto „Kviečiu šokti“ komisija ir rašė šešetukus. Zoro vaidmenį atlikusiam Radvilui buvo nukirpti sparnai.

„Buvo kažkokie priešmirtiniai traukuliai išgėrus 17 butelių alaus. Čia kaip cirke, į kurį niekas neina“, - net Vytenis Pauliukaitis buvo piktas.

„Jūs atrodote silpniausiai“, - konstatavo Aistis Mickevičius.
Radvilas Bubelis pagal komisijos balsus buvo paskutinis. Buvo paskutinis ir pagal žiūrovų skambučius ir buvo priverstas palikti projektą.

Kalboms apie svingerių vakarėlius, kurie buvo neatsiejama komentarų apie Radvilo pasirodymus tema, atėjo galas. Tiesa, tik iki spalio pabaigos, kuomet visos šį mėnesį iškritusios poros šoks sugrįžimo šokį, o Radvilas turės geras tris savaites laiko patobulinti savo šokių žingsnelius.

Simboliška, priešpaskutinė liko Mia.

Net penkios poros sulaukė maksimalių komisijos simpatijų. Tačiau vienas pasirodymas buvo iš tiesų įspūdingas. Inetos Puzaraitės ir Ovidijaus Andriejaus porai, šokusiai pagal siaubo filmą „Skambutis“, Ieva Šimukauskienė plojo atsistojusi. Bravo šaukė ir publika.

„Šiandien jūs suradote savo vietą po saule, jums nereikia konkuruoti su savo sese“, - gražiausių žodžių Inetai negailėjo Ieva.

„Jeigu jūs po septynerių metų nebūsite pilno ryškumo dramos aktorė, tai aš... nesisveikinsiu su Ieva Šimukauskiene“, - kirto Vytenis Pauliukaitis.

„Kviečiu šokti“ turnyrinė lentelė:
1. Jonas Stankevičius ir Liveta Paugaitė
2. Erika Vitulskienė ir Andrius Butkus
3. Irūna Puzaraitė ir Rimvydas Černajus
4. Irena Starošaitė ir Andrius Greblikas
5. Ineta Puzaraitė ir Ovidijus Andriekus
6. Daiva Tamošiūnaitė – Budrė ir Tomas Slausgalvis
7. Donatas Bakėjus ir Ernesta Balčiūnaitė
8. Eglė Jakštytė ir Vitalijus Kolbasnik
9. Darius Petkevičius ir Ingrida Mikštienė
10. Eimutis Kvoščiauskas ir Nerilė Senulytė
11. Karolina Liukaitytė ir Dainius Dimša
12. Mia ir Adomas Norkūnas
13. Radvilas Bubelis ir Ieva Žilienė