Pavyzdžiui, ar Aistis Mickevičius Ievos Šimukauskienės pasiūlymu pasibučiuos su Donatu Bakėjumi? Ar Karolinai Liukaitytei mylėti(s) su Dainiumi Dimša? Klausimai – ne iš šokių srities. Bet „Kviečiu šokti“ komisija balus, pasirodo, rašė ir už... kitus dalykus. Pavyzdžiui, Aistis Mickevičius dešimtuku įvertino iš Irenos vidaus sklindantį seksą. Ieva – penketuku Radvilą Bubelį, kurio šokyje, pasak Aisčio, iš visų sekso rūšių jis matė tik ekshibicionizmą.

Antrajame „Kviečiu šokti“ vakare pirmą kartą buvo skirstytos vietos ir paaiškėjo lyderiai su autsaideriais.

Vertinimo komisijoje dirbo aštrialiežuvis režisierius Vytenis Pauliukaitis, šokių teoretikė ir praktikė, „moterimi – siaubiaku“ tituluota Ieva Šimukauskienė, aktorius Aistis Mickevičius ir profesionali šokėja Gabrielė Valiukaitė.

Komisija daugiausiai dešimtukų parašė Irenai Starošaitei, Ruslanui Bolgovui ir Donatui Bakėjui. Virtuvės šefui Ruslanui Bolgovui Aistis Mickevičius dešimtukus rašė net spaudžiamas Ruslano restorano šeimininko kuo greičiau grąžinti virėją į darbą. Erikai Vitulskienei – net pavydėdamas jos Merūnui Vitulskiui.

Simboliška, kad paskutinėmis vietomis draugiškai pasidalijo Radvilas Bubelis su Mia: Radvilas Bubelis su Ieva Žiliene iš komisijos gavo mažiausiai balų, o Mia su Andriumi Uksu – mažiausiai balsų iš žiūrovų, o taip pat ir susumavus rezultatus.

Žiūrovai daugiausiai balsų atidavė Dariui Petkevičiui su Ingrida Mikštiene, Irenai Starošaitei su Andriumi Grėbliku ir Daivai Tamošiūnaitei su Tomu Slausgalviu.

Susumavus rezultatus, pirmoje vietoje atsidūrė Irena Starošaitė, antroje – Erika Vitulskienė, trečioje – Ruslanas Bolgovas.

Su projektu teko atsisveikinti Miai su Andriumi Uksu. Tačiau rugsėjo pabaigoje drauge su kitomis poromis jie šoks vilties šokį ir turės šansą dar sugrįžti į „Kviečiu šokti“.

„Kviečiu šokti“ turnyrinė lentelė:

1.Irena Starošaitė ir Andrius Greblikas

2.Erika Vitulskienė ir Andrius Butkus

3.Ruslanas Bolgovas ir Rolanda Maniuškaitė

4.Darius Petkevičius ir Ingrida Mikštienė

5.Karolina Liukaitytė ir Dainius Dimša

6.Donatas Bakėjus ir Ernesta Balčiūnaitė

7.Daiva Budrė ir Tomas Slausgalvis

8.Jonas Stankevičius ir Liveta Paugaitė

9.Romualdas Kumpys ir Monika Šiaučiūnaitė

10.Irūna Puzaraitė ir Rimvydas Černajus

11.Radvilas Bubelis ir Ieva Žilienė

12.Baiba Skurstene ir Vadimas Šuško

13.Eimutis Kvoščiauskas ir Nerilė Senulytė

14.Ineta Puzaraitė ir Ovidijus Andriekus

15.Mia ir Andrius Uksas