„Tikrai šokiruojanti situacija – aš vyrus raminau, prašiau, kad nesikarščiuotų, bet jie pradėjo šakotis, įžeidinėti ir grasinti, todėl teko ne tik kviesti pastiprinimą, bet ir panaudoti antrankius ir išvežti nusikaltėlius į komisariatą“, – įspūdžiais dalinosi žvaigždė.

„O, atvažiavo Andriukas – padarys mums šventę, padainuos gražiai!“, – iš pradžių bandė juokauti gerokai apsvaigę vyrai. Tačiau netrukus patyręs apylinkės inspektorius pastebėjo vieno iš nusikaltėlių kruopščiai slepiamą pavojingą šaltąjį ginklą – metalinę ištraukiamą lazdą.

„Čia tik savigynai“, „Tai dovana gimtadienio proga“, „Jei nepatinka – pasiimkite tą lazdą, tik pinigus grąžinkite“, – bandė gintis ir net derėtis girti vyrai.

Atmosfera kaito – populiaraus dainininko A. Rimiškio bandymai nuraminti įsikarščiavusius vyrus nepadėjo, o keiksmažodžių ir grąsinimų vis daugėjo: „Ė, girdi! Nefilmuok su ta kamera. O tu, Andriau, jau dainavimą į policijos darbą iškeitei? Kiek pinigų tau už tai moka?“

Girti nusikaltėliai triukšmavo toliau ir nė neketino paklusti teisėtiems pareigūnų reikalavimams. Pareigūnas V. Kiseliauskas nedelsdamas iškvietė pastiprinimą. Policininkams priešinęsis vyras buvo sulaikytas ir nugabentas į komisariatą, greitai ten buvo pristatytas ir iš įvykio vietos pabėgęs jo draugas.

„Džiaugiuosi, kad tvarką Južintų gatvėse prižiūri toks patyręs, diplomatiškas ir taktiškas inspektorius kaip V. Kiseliauskas, su kuriuo man teko garbė patruliuoti. Nuo vaikystės svajojau būti policijos pareigūnu, šio projekto dėka ne tik išsipildė mano svajonė, bet ir supratau koks sunkus ir pavojingas yra pareigūnų darbas“, – pasakojo A. Rimiškis ir pridūrė – „Gerbkime policijos pareigūnus ir klausykime jų!“

Kriminaliniai A. Rimiškio nuotykiai ir intriguojančios nusikaltėlių sulaikymo detalės – jau šį ketvirtadienį, rugsėjo 8-ąją, 20.30 val. per TV3.