Atidaryme dainuos garsiausios grupės ir atlikėjai - „Sel“, „Skamp“, „G&G Sindikatas“, Mantas, Merūnas, R. Cicinas, „Žas“, Merūnas, Radži, „69 danguje“, Stano, Evelina Sašenko ir daugelis kitų. Renginį ves Rūta Mikelkevičiūtė, Rolandas Vilkončius ir Algis Ramanauskas. Čia netrūks putų šou, kaskadinių triukų, pirotechnikos stebuklų.

Vienas didžiausių iššūkių laukia Rūtos Mikelkevičiūtės, kuri renginį ves iš septynių metrų aukščio. Sūpuodamasi palubėje įrengtose sūpuoklėse, Rūta pristatinės sezono naujienas ir sezono atidaryme koncertuosiančius atlikėjus.

„Panašu, kad renginio prodiuserių ir žiūrovų gali laukti siurprizų, nes aš turiu nerealią aukščio baimę, - sako Rūta Mikelkevičiūtė. – Prieš kurį laiką aš taip pat labai bijojau nardyti, bet pamažu mane išmokė koncentruoti dėmesį į supantį grožį ir atsikratyti panikos priepuolių. Todėl sezono atidaryme grožėsiuos reginiu ir bandysiu negalvoti apie aukštį“. Rūta jau turėjo vieną repeticiją palubėje, bet tąsyk aukščio neišsigando. „Buvau po šešių valandų pirmojo pokalbių laidos įrašo, žiauriai nuvargusi, todėl ko gero net nesuvokiau, kur mane pakabino“, - juokėsi sezono atidarymo šventės vedėja.

Dar viena staigmena laukia LNK televizijos naujokės Rimantės Kulvinskytės, kuri ves naują laidą „Dainuok, jei gali“. Naujieji komandos nariai, tarp jų ir Rimantė, į sezono atidarymo sceną bus nuleisti iš viršaus. Rimantė – aukštyn galva.

„Manau, kad aukščio baimę nustelbs tiesioginio eterio baimė. Kai į galvą pritekės daug kraujo, galvosiu tik apie šviesius dalykus. Mūsų naujoje laidoje dalyvausiantiems dainininkams paruošėme dar ne tokių išbandymų. Kita vertus, mielai juos išbandyčiau pati – dėl kilnaus tikslo ir dėl pramogos“, - sako LNK sezono atidarymui besirengianti Rimantė Kulvinskytė.

Skrydis iš dangaus į sceną LNK sezono „Junkis ir tu!“ atidaryme laukia naujokų Irūnos Puzaraitės, Jokūbo Bareikio ir Rasos Velijevaitės.