Vienas įspūdingiausių ir masiškiausių dvigubos šventės pasirodymų – žymiausios Lietuvos hiphopo grupės „G&G Sindikatas“ atliekama daina „Žaibo rykštė“. Muzikinis kūrinys, specialiai sukurtas laukiamiausiam, rudenį kino teatruose pasirodysiančiam lietuviškam filmui – „Tadas Blinda. Pradžia“, nukels į pačius audringiausius „Svieto lygintojo“ jaunystės laikus. Užvirs įspūdinga kova tarp Tado Blindos gaujos ir caro kariuomenės. Inscenizuotas mūšis nuo scenos išplis po visą renginio teritoriją, žiūrovai atsidurs ne kur kitur, o pačiame įvykių centre – tarp raitelių, karių ir galingų šviesos efektų.

„‚G&G Sindikatas‘ visada žavi savo įtaiga, o svarbiausia – jie daro tai, kas jiems patinka. Kurdami programą, siekėme kuo didesnės pasirodymų įvairovės, tačiau visus muzikantus ir dainininkus vienija profesionalumas – nesvarbu kokį stilių jie renkasi“,– teigia didžiojo atidarymo koncerto meno vadovė, dainininkė Rosita Čivilytė.

„Koncerte skambėsianti daina ‚Žaibo rykštė‘ – ne tik apie Tadą Blindą: ji metaforiškai pasakoja ir apie šiuolaikines bėdas – neteisybę, korupciją ir biurokratiją. Tai atsispindės ir naujajame TV3 sezone, kur aktualiausia publicistika bus pateikiama šviesesniu kampu, optimistiškesnę, gerąją gyvenimo pusę atskleis pokalbių, aktualijų laidos, o žiūrovus džiugins nauji ir jau pamilti serialai“, – pasakoja organizatoriai.

Kova ne ginklais, o kūryba, žodžiais ir muzika – jau rugpjūčio 29 dieną gyvai prie Baltojo tilto ir tiesiogiai per TV3. Kartu su „G&G Sindikatu“ čia šėls garsiausios Lietuvos žvaigždės: Rūta Ščiogolevaitė, Evelina Sašenko, Amberlife, Jurga Šeduikytė, Raigardas Tautkus ir Šampaninis choras, Marijonas Mikutavičius, Mantas, Mia, Donatas Montvydas, Evelina Anusauskaitė, „Brassbastardz“, Vaidas Baumila, „Bjelle ir Peru“, „Liūdni slibinai“ ir kt.