„Titulai ir karūna dar negarantuoja, kad kasdieniame gyvenime sutiksi savo žmogų. Gražiausios šių metų Lietuvos merginos vardas man labai svarbus, tačiau širdyje svajoju apie tikrą meilę, šeimą – dėl to pasiryžau sudalyvauti „Būk mano meile!“ projekte“, - pasakoja Ieva.

Studijoje Ievos laukė trys intriguojantys pasimatymai ir lemtingas sprendimas – su kuriuo iš trijų vaikinų susipažinti artimiau. Pasimatymas su grožio karaliene tapo tikra staigmena ir dėl jos dėmesio kovojusiems vaikinams: sportą dievinančiam barmenui Jonui, tortus kepančiam jūreiviui Andrėjui ir studentaujančiam greičio fanatui Dovydui.

„Visi trys vaikinai buvo įdomūs, išskirtiniai, man labai patiko, kad visi pretendentai buvo labai skirtingi. Į laidą ėjau tikėdamasi pamatyti ką nors nekasdieniško, sutikti ypatingą vaikiną – visos šios viltys išsipildė su kaupu, - įspūdžiais po laidos dalinosi „Mis Lietuva 2011“. - Tikrai tikiu, kad televizijoje, kaip ir bet kur kitur, galima sutikti savo antrąją puselę, sau skirtą žmogų – tikrąją meilę”.

Laidos vedėjai – žiūrovų mylima aktorė Inga Norkutė ir šmaikštusis porų konsultantas Vytenis Pauliukaitis padėjo Ievai išsiaiškinti, kuris vaikinas jai tinka labiausiai. O profesionalios būrėjos ir astrologės Vaivos Budraitytės sudarytas Ievos astrologinis portretas savo tikslumu nustebino ne tik pačią gražuolę, bet ir ją į studiją atlydėjusius draugus.

„Tikrai, - tik pačios geriausios emocijos ir patys geriausi įspūdžiai!, - atvirauja I. Gervinskaitė, - būtinai patarsiu visoms netekėjusioms draugėms užpildyti dalyvio anketą. Neįsivaizdavau, kad pramoginė laida gali būti tokia įdomi!”