Pakeitusi įvaizdį, aktorė sulaukė daug komplimentų. Ji pasakoja, kad ne vienas žmogus dabar prisipažįsta anksčiau nė nedrįsdavęs prieiti, pakalbinti – Nijolė atrodė gan atšiauri. Šviesūs plaukai sušvelnino moters bruožus.

„Kūrybinei grupei palengvėjo, kai pamatė, kad tapau šviesiaplaukė. Plaukų spalva iškart diktuoja kitokį personažo charakterį, – šypsosi aktorė. – Seriale „Emilija“ mano herojė buvo dama su juoda skrybėle ir kalbėjo lėtai, ramiai. O dabartinė veikėja šneka kaip iš kulkosvaidžio, pati paklausia – pati atsako. Vida – teigiamas personažas, bet iš jos širdies gerumo gimsta toks įkyrumas, kad man iš šalies ji net ima atrodyti neigiama.“

Aktorė serialo „Kelias namo“ kolegomis itin patenkinta. „Didelis malonumas dirbti su profesionalais. Anksčiau man yra tekę filmuotis su žmonėmis iš gatvės. Tekdavo juos mokyti“, – teigė N. Narmontaitė.

Aktorė visa širdimi pritaria šio televizijos filmo ekologinėms intonacijoms: „Jei ką nors galime padaryti, tai ir darykime, ženkime tą žingsnį, pakirbinkime žmones. Ekologiniai klausimai yra aktualūs. O serialas – vienas iš būdų kalbėti.“

Serialo „Kelias namo“ vaidmenis kuria visas būrys žvaigždžių: Liubomiras Laucevičius, Mindaugas Capas, Saulius Balandis, Šarūnas Banevičius, Dalia Morozovaitė, Vitalija Mockevičiūtė, Adrija Čepaitė, Ridas Jasiulionis ir kiti.

Serialą iš dalies finansuoja Europos regioninės plėtros fondas. Serialą remia Lietuvos aplinkos ministerija.

„Kelias namo“ – nuo vasario 3 dienos pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.10 val. per TV3.