Per 15 metų užaugo karta, kuri žiūrėjo „Radijo šou“, „Dviračio šou“, „Barą“, „Šešis nulius – milijoną“, „Nuo...iki...“, „Kelią į žvaigždes“, „Žvaigždžių duetus“. LNK laidų vedėjai, pristatydami naujojo sezono pradžią, žiūrovams taip pat pasirodys kaip tikri savo televizijos fanai.

Iškilmingas keturių valandų sezono atidarymas šiemet bus transliuojamas iš Ūkio banko teatro arenos, kurioje beveik visą pusmetį bus filmuojamas grandiozinis projektas „Kviečiu šokti“. Naujo sezono atidarymą gyvai studijoje galės stebėti rekordinis skaičius – arti 1000 ištikimiausių LNK fanų.

Žiūrovams bus pristatytos naujojo sezono laidos ir nauji televizijos šeimos nariai – 16 porų kolektyvas, pasirengęs kiekvieną šeštadienį iki Naujųjų metų žiūrovams dovanoti tikrą šokio spektaklį. Sezono atidaryme laidų vedėjai pristatys kiekvieną iš 16 naujojo projekto „Kviečiu šokti“ porų.

Televiziniai tėvai iš serialo „Mano mylimas prieše“ – Janina Matekonytė ir Gediminas Girdvainis į šokių aikštelę atves savo maištingąją dukrą – Viliją Matačiūnaitę. „Lietuvos dainos“ vedėjai Algis Ramanauskas ir Marius Jampolskis Lietuvai pristatys tikrą Lietuvos dainių – Radži ir jo partnerę Aną Kapustiną. „KK2“ vedėjai Ugnė Skonsmanaitė ir Tomas Ališauskas bus Andriaus Šedžiaus ir Beatos Skaisgirytės poros krikštatėviai. Laida „Kakadu“ prisiima visus laurus už tai, kad iš Andriaus Šedžiaus, paprasto Seimo nario, padarė tikrą pramogų pasaulio žvaigždę.

Kodėl „FTB“ pristatys Danielio Polskio – Gabannos porą, o „Abipus sienos“ – Jolantos Paulauskienės, ką į šokio aikštelę atves Natalija Zvonkė, Arūnas Valinskas, Vitalijus Cololo, žiūrovai pamatys sezono atidaryme.

Žiūrovai taip pat išvys pirmuosius šokėjų šokius ir pirmuosius komisijos, vadovaujamos Vytenio Pauliukaičio, vertinimus. Ant parketo taip pat pasirodys LNK laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė, šešių vaikų mama Erika Santos, „Mis Lietuva 2008“ Gabrielė Martirosianaitė, laidų vedėjas Jonas Radzevičius, aktorius Andrius Paulavičius, sekso ekspertė Milda Bartašiūnaitė, operos solistas Egidijus Bavikinas, Europos kiokušin karatė čempionė Rita Pivoriūnaitė, dainininkė Oksana Pikul, menininkas Rimas Valeikis ir aktorius Sakalas Uždavinys.

Sezono atidarymui ruošiama daug specialių numerių, bendrą kūrinį rengia choras „Brevis“ ir Violeta Tarasovienė, išskirtinius pasirodymus pristatys šou baletas „Coda“ ir kiti atlikėjai, muzikantai bei šokėjai.
Originalų komisijos šokį režisuoja pats maestro Vytenis Pauliukaitis.

Jubiliejinio LNK sezono atidarymas šokio ritmu – rugpjūčio 21 dieną.