„Kas bus tas seksualiausia, populiariausia ir geidžiamiausia tituluojamos dainininkės vienintelis?“ - ne vienerius metus spėliojo spauda.

O Karina šia tema atkakliai tylėjo. Taigi nenuostabu, jog įtariausieji, išgirdę kalbas apie Karinos bei Sauliaus draugystę, iš pradžių visi galvojo, jog tai – eilinis reklaminis triukas. Juo labiau, kad prasitarusi apie savo santykius pora daugiau neatviravo, su žurnalistais niekada nesidalino rimtais ateities planais, filmavimo kamerų neįsileisdavo į namus, o nuolatinius klausimus apie vedybas nuleisdavo negirdomis...

„Būtų stebuklas, jeigu Karina ir Saulius sulaužytų tylos įžadus“, - apie tokį griežtą mylimųjų nusistatymą sakydavo net artimiausi poros draugai.

Tačiau gyvenimo būdo laidoje „Gyvenimas pagal moteris“ – išskirtinis, kaip niekada atviras pasakojimas apie populiariųjų scenos žvaigždžių kasdienybę. Pirmą kartą Karina ir Saulius žurnalistams atvers ką tik suremontuoto savo meilės lizdelio Kauno priemiestyje duris. O kalbėdamas apie jausmus Saulius netikėtai prisipažins: „Mes jau esam susituokę, tik niekas to nežino. Tik mes ir mūsų šunys...“.

O Karina pridurs „Taip, mes susituokę. Dievo akivaizdoje“.

Taigi, ką reiškia toks drąsus ir dviprasmiškas Karinos ir Sauliaus pareiškimas? Apie meilę, laimę, nelengvus išbandymus šlove, dėmesiu bei pinigais populiarioji dainininkė ir jos mylimasis pasakos pirmą kartą. „Gyvenimas pagal moteris“ – antradienį 21 val. per LNK.