Kai grįžom, nuėjau pas gydytoją, kuris man pasiūlė paklausyti „nerealiai geros dainos“. Išgirdau „Laužo šviesa naktyje...“, – apie smagius netikėtumus pasakojo A. Lukošius.

„Fojė“ narys studijoje tikino, kad turtų iš muzikos didelių nesusikrovė, nes anais laikais niekas apie namus ir prabangius automobilius nemąstė. Užtat apie tuometines jų linksmybes A. Lukošius tikrai turėjo ką papasakoti.

Kalbant apie šių laikų hitus ir populiarumo viršūnes pasiekiančias dainas, A. Lukošius atskleidė ir eurovizinę patirtį. „LT United“ pasirodyme savo šokiu visus pritrenkęs vyriškis dalijosi smagia patirtimi ir gailėjo „Inculto“, kurie šiemet vyksta atstovauti Lietuvai į Norvegiją. „Gaila man jų. Tokia brangi šalis. Daug neišgersi. O dar su tom kelnaitėm... Baisu man už juos“, - šmaikštavo šeštą vietą Eurovizijoje užėmusio kolektyvo narys. „Trūksta jiems šėlsmo ir dar didesnės kvailystės. Apskritai manau, kad „Inculto“ pasirodė tam, kad primintų apie mus.“

A. Lukošius drąsiai dėstė savo mintis apie „Inculto“ pasirodymą ir piktinosi jų dainos tekstu. „Nesuprantu, kodėl jų dainoj mes, lietuviai, žiūrime iš apačios į Vakarus. Taigi mes esame patys „krūčiausi“. Tai mes gyvename tokioje šalyje, kurioje sunku išgyventi. Mes sugebame nemokėti mokesčių, nors juos pastoviai didina. Viskas turėtų būti atvirkščiai.“

Karščiausios diskusijos, negailestingi verdiktai ir smagios populiariausiųjų istorijos – jau šį penktadienį, 19.10 val. „Auksinėje blykstėje“ per LNK.