Šiaulių atstovai Evelina Anusauskaitė ir Sasha Son(g) specialiam pasirodymui pagal „Queen“ grupės kūrinį „Show must go on“ į pagalbą kviečiasi šarmingąjį aktorių Leonardą Pobedonoscevą-Leo. Kita Saulės miesto atstovų daina turėtų nustebinti ne vieną laidos gerbėją.

„Labai norėjosi paruošti ką nors, ko šiame projekte dar nebuvo. Per paskutinį pasirodymą gavom komisijos pastabų, jog juodas grimas nepakeičia mūsų prigimties. Todėl idėjai atlikti lietuvių chorinės muzikos kompozitoriaus kūrinį visi pritarė iš karto. Norėdami, kad tai būtų nenuobodus pasirodymas žiūrovui, pasirinkome žinomos kompozitorės Nijolės Sinkevičiūtės kūrinį „Naktis tvartelyje“. Kūrinys praturtintas vaidybos elementais, garso pantomima. Visi choristai kibo į darbus su dideliu įkarščiu. Džiugu, kad net pati autorė sutiko padėti“, – sako Evelinos mama Jurga Anusauskienė.

Panevėžiečiai taip pat skuba nejuokais suremti muzikines ietis ir žiūrovams ruošia pasirodymą pagal Tinos Turner dainą „Simply the Best“. Pavasariškai nusiteikusių žalios spalvos atstovų palaikyti atvyks Panevėžio legenda – Kastytis Kerbedis.

Eglė Jurgaitytė, pirmoji trumpam palikusi „Chorų karus“, sugrįžimui ruošėsi ypač kruopščiai ir atsakingai. Raudonasis merginų choras išlikimo kovai pasirinko pop karaliaus Michaelio Jacksono dainos „Heal the World“ lietuviškąją versiją. Be to, jų pajėgas pastiprins Viktorijos Kalpokaitės choras „Hey“.

Antrasis sostinės choras po paskutinio žiūrovų verdikto rankas jau nuleido, tačiau iki galo ginklų nesudėjo. Tad kuo purpurinis choras šeštadienio vakarą stengsis nustebinti savo negausų gerbėjų būrį, sužinosite jau visai netrukus.

Prie garbingos ir neginčijamos komisijos – Rūtos Ščiogolevaitės, Modesto Pitrėno ir Gintaro Rinkevičiaus, šį kartą prisijungs puikus operos solistas ir ne ką mažiau žavus šokėjas Liudas Mikalauskas. Kompetentinga komisija šeštadienio vakarą galės tik išreikšti savo nuomonę, o iškritusių chorų sugrįžimas bus atiduotas tik į „Chorų karų“ žiūrovų rankas.

Keturių trumpam projektą palikusių „Chorų karų“ dalyvių kova dėl sugrįžimo į šou – šeštadienį, kovo 6 dieną, 18.10 ir 19.00 val. tik per TV3.