Šventinėje laidoje svarbiausias porų bendro gyvenimo akimirkas prisimins ir naujiems jausmų etapams ryšis neseniai antrojo vaiko susilaukę Juozas ir Eglė Liesiai, tvirčiausius išbandymus išlaikę Natalija ir Deivydas Zvonkai, iš apkalbų pinklių sėkmingai išsipainiojantys Edmundas Štengeris-Mundis ir jo žmona Violeta, Andrius Rimiškis ir jo draugė Vaida, Paulius ir buvusi grupės „Mokinukės“ narė Rūta bei žavioji Rūta Ščiogolevaitė ir Deividas Meškauskas.

„Kiekviena pora turi savo slaptų svajonių ir planų. Mes džiaugiamės, kad drąsiausios Lietuvos pramogų pasaulio poros ir šventinės laidos svečiai ryšis jas atskleisti ir įgyvendinti tiesiog studijoje! Gražūs pavyzdžiai dažniausiai užkrečia ir kitus, todėl tikimės, jog laidos žiūrovai pasisems daug puikių minčių kaip ir kuo būtų galima nustebinti savo antrąją pusę“, – sako laidos „Auksinis Valentinas“ idėjos autorė Rasa Micachienė.

Meilės dieną ne vienam skambės vestuvių maršas, romantiški meilės prisipažinimai, sužadėtuvės, santuokos įžadų atnaujinimai su neįtikėčiausiomis staigmenomis.

Ypatingos „Auksinio Valentino“ intrigos – jau greitai per TV3.