„Tai buvo šviesiausia mano gyvenimo dovana“, - po laidos prisipažino „Žvaigždžių duetų“ komisijos pirmininkas.

Be žmonos ir dukros, V. Juozapaitį netikėtai pasveikino jo pirmasis mokytojas, atradęs Vytauto dainavimo talentą, ir mokytoja, nutvėrusi paauglį Vytautą berūkantį. Tarp sveikintojų buvo ir gimtojo Radviliškio meras. Pastarasis padovanojo Vytautui suvenyrinį traukinio garvežį, Radviliškio miesto simbolį. V. Juozapaitis yra miesto garbės pilietis.

LNK televizija pradėjo renginių ciklą, per kurį sveikina žymiausius tą mėnesį gimusius žmones. Antrojo ciklo „Kai švenčia Šauliai“ metu sveikinimų sulaukė ir realybės šou „Kelias į žvaigždes“ nugalėtojas Andrius Rimiškis. Jam kolegos Mino, Vilija, Haroldas ir Rūlė įteikė... batono ir kefyro. Buvę šou kolegos taip šmaikščiai įvertino Rimiškio atviravimus spaudoje, kad jis neteko darbo ir bankrutuoja.

Gimtadienį švenčiančiam kitam kolegai – dainininkui Vudžiui - „keliukai“ padovanojo spalvoto plaukų lako, žinodami Vudžio pomėgį dažnai keisti plaukų spalvą. Tuoj pat studijoje Vudis tapo raudonplaukis.

Jubiliatę Vaidą Genytę sveikino trys tenorai, sudainavę jos garsiąsias „Sparnuotąsias sūpynes“, verslininkei Ingai Krukauskienei dainą dovanojo dukra, o Stano iš būrėjos Vaivos Budraitytės gavo dovanų džinsus – vienintelę Šauliams tinkančią „uniformą“ - laisvės ir nepriklausomybės simbolį.

Muzikinis šou „Kai švenčia Šauliai“ – gruodžio 20 dieną, 19 val. per LNK.