„Mačiau kaip nervinasi dalyviai, kaip dreba jų kojos, ir jaučiu, kad manęs laukia tas pats. Bijau, kad dėl jaudulio nesušoksiu to, ką esame paruošę. Bet aš labai stengsiuosi, nes nenoriu nuvilti savo partnerio, kuris labai daug deda pastangų mane „dresuodamas“. Manau, kad jam labai nepasisekė su manimi. Juk jo partnerė nuolat šmėžuoja skandaluose ir, manau, žiūrovų nėra mylima“, – savikritikos negaili šį šeštadienį „Šok su manimi“ gerbėjams prisistatysianti Nijolė.

Pirmąjį Nijolės pasirodymą stebės ir šio šou subtilybes pažinusi Karina Krysko bei jos mylimasis Saulius Skambinas, šiame projekte sukūręs ne vieną įspūdingą šokį „Šok su manimi“ dalyvių poroms.

Tuo tarpu Nijolės širdies draugas krepšininkas Artūras Jomantas merginos palaikyti tą vakarą negalės, nes bus išvykęs. Nors vyras nieko prieš naują merginos iššūkį neturi, pavydo scenų Nijolė jau buvo sulaukusi.

„Kadangi mano partneris kaunietis, jis apsigyveno mano namuose. Su tuo niekaip negali susitaikyti Artūras. Aš žinau, kad po kiekvieno tiesioginio eterio visi dalyviai ir kūrybinė grupė drauge važiuoja linksmintis į vieną sostinės klubą. Prisijungsiu prie visų tik šį kartą. Išsiderėjau, kad po pirmo pasirodymo trumpam nuvažiuosiu, bet kitus kartus jis man to neleis“, – atvirai pasakoja Nijolė.

Kaip „Šok su manimi“ laidoje seksis naujai porai, TV3 žiūrovai sužinos šį šeštadienį, spalio 3 dieną, 19.00 val.