Susumavus visos akcijos rezultatus, paaiškėjo, kad iš viso per akciją buvo paaukota virš 2 mln. 106 tūkst. litų.

Netikėtai užklydę ar specialiai į Kauno „Akropolį“ atvykę lankytojai džiaugėsi galimybe išvysti savo mylimus atlikėjus. Ledo arena vienam vakarui tapo scena-žiemos miestu. Žmonės džiaugėsi strateginėmis vietomis šalia arenos stiklo įsikūrusiuose baruose, kiti tiesiog stoviniavo aplinkui.

Koncertą savo pasirodymu pradėjo atlikėja, anksčiau vadinusi save Geltona. Netrukus po jos pasirodė „69 danguje“ merginos, kurios narė Karina Krysko įrodė, kad ne tik puikiai šoka, bet ir čiuožia ant ledo, netrukus pas ją su pačiūžomis atskubėjo ir mylimasis Saulius Skambinas.

Neseniai pranešusi, kad pradeda savo solinę karjerą, pirmą kartą viena pasirodė buvusios grupės „Mango” narė Viktorija Perminaitė. Savo gerbėjus ji žavėjo ne tik dainomis, bet ir puikiu čiuožimu, kurio dar nepamiršo po projekto „Ledo žvaigždės“.

Nors buvo žadėta, kad uždainuos trys garsios moterys – Jurgita Jurkutė, Aistė Paškevičiūtė ir V. Perminaitė, jų pasirodyme vis tiek figūravo tik „ex mangė”.

Ant ledo uždainavo ir dar vienas „Ledo žvaigždės“ dalyvis Milano, tiesa, apsiribojęs lengvu pačiuožinėjimu.

Kartu su savo vyru Viliu Tarasovu pasirodžiusi Violeta Riaubiškytė stebino itin trumpu sijonuku, atrodydama ne prasčiau už juos labai mylinčią, žavingąją Ireną Starošaitę.

Ledo arena tapo tikra elfų, nykštukų ir senelių šalčiukų buveine, kurie ne tik šoko šalia atlikėjų, bet ir stebino puikiais pasirodymais ant ledo. Žvaigždžių pasirodymus praskaidrino profesionalūs Laimutės Krauzienės vadovaujamos Kauno žiemos sporto mokyklos „Baltų ainiai“ šokėjai.

Tarp pasirodymų atlikėjus ir svečius kalbino N. Marčėnaitė, kurią vis papildydavo trys koncerto vedėjai Marijonas Mikutavičius, J. Jurkutė, V. Perminaitė ir A. Paškevičiūtė. „Ačiū, kad sušildėte mūsų širdis. Nepamirškite, kad kartu mes galime labai labai daug“, - dėkojo jie pinigus aukojantiems žmonėms.

Visą koncerto dieną TV3 transliavo Aušros Kilkuvienės ir Renatos Šakalytės pokalbius studijoje su garsiais, gerbiamais žmonėmis, aptardami dvylika ypatingų istorijų apie vaikus, kuriems reikia pagalbos. O Vitalijus Cololo pristatinėjo specialius reportažus iš muzikinio karavano – linksmas ištraukas iš Linos Joy apsilankymų vaikų namuose ir klipų filmavimo.