LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius spalio 11 d. startuosiantį projektą įvardijo kaip bandymą televiziją padaryti labiau visuomenine.

Vyras tikino, jog „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ prie ekranų turėtų suburti daugiau jauno amžiaus žiūrovų.

„Mes norime atkurti žinojimo ir žinių prestižą. Jei šie metai bus sėkmingi, šis projektas turėtų tapti ilgalaikiu ir tęstiniu“, - pasakojo A.Siaurusevičius.

„Stebėti šį projektą bus smagu ir pavydu. Mes siekiame, kad madinga būtų eiti į mokyklą, domėtis įvairiais dalykais, norime sukurti kitokį žvaigždės įvaizdį – proto žvaigždės“, - viltimis dalinosi vienas iš projekto prodiuserių Laurynas Šeškus.

Projekto spaudos konferencija vyko konceptualiai derančioje aplinkoje – mokyklos valgykloje. Pienas, bandelės, besišypsančios „bufetininkės“, per pertrauką atskubantys vaikai ir nuostabus Vaidos balsas – moteris „gyvai“ atliko vieną mylimiausių E.L. Vėberio kūrinių „Memory“ iš miuziklo „Katės“.

Spaudos konferencijoje viešėjęs Švietimo ir mokslo ministras Algirdas Monkevičius dėkojo „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ idėjos autoriams ir pasidalijo viltimis šį projektą išauginti iki „Dainų dainelės“ lygio.