„Mane visą mėnesį įkalbinėjo, kelis kartus buvau matęs, apie ką yra laidos, tačiau iš esmės dalyvauti sutikau tik dėl daugybės laidos kūrėjus pasiekusių gerbėjų laiškų, kuriuose pageidavo manęs, - atviravo M. Petruškevičius.

Iš varėniškės kandidatės Mantas dovanų gavo stiklainėlį grybų, kurie stilistui labai tiko ir patiko. Kita atostogauti su stilistu ištroškusi dalyvė padovanojo rožinius pūkuotus antrankius, kurie laidos herojui pasirodė kaip barbiška, lėkšta ir „fyfiška“ dovana. Trečioji mergina, su kuria stilistas visą savaitę atostogaus Kretoje, specialiai Mantui sukūrė poemą ir padovanojo knygą „Tavo moteris“.

„Nors „fyfos“ man nepatinka, bet išsirinkau būtent tokią merginą, su kuria vyksiu į kelionę. Pagalvojau, kad su tokia bent jau smagiai praleisiu laiką, tikrai nuobodu nebus“, - šypsojosi Mantas.

„Buvo labai įdomu su tom merginom pabendrauti. Iš pradžių jos persigando, bet paskui nuraminau, - prisiminė stilistas. – Viena kojas kėlė aukščiau stalo, kitos nagai buvo tokie ilgi ir tokie rožiniai, trečios krūtinė išvirtusi buvo, bet aš jas apraminau“.