Buvo renkamos geriausia kultūros laida, geriausia radijo laida vaikams, skirti specialieji prizai už geriausias kultūros analitines, pažintines, pramogines laidas, už gražią lietuvių kalbą bei istorinės savimonės gilinimą, rašoma LRTK pranešime spaudai.

Šių metų konkurse specialų prizą už laidą, įkvepiančią pasididžiavimą Lietuva, įsteigė LR Vyriausybės kanceliarija. Geriausios televizijos laidos vaikams nominacijos šiais metais nutarta neskirti, kadangi konkursui buvo pateikta tik viena laida.

Vertinimo komisija nusprendė leisti šiai laidai dalyvauti kitų nominacijų konkurse.

Konkursui iš viso buvo pateiktos 47 laidos: 27 televizijos ir 20 radijo laidų.

Konkurso nugalėtojai apdovanoti diplomais, prizais ir premijomis, kurias įsteigė Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas. Pateiktas laidas vertino ir nugalėtojus išaiškino LRTK sudaryta Vertinimo komisija: LRTK narė, rašytoja, žurnalistė Marytė Kontrimaitė, LRTK pirmininkas, poetas Jonas Liniauskas, LRTK narys, BNS redaktorius Audrius Matonis, LRTK narė, žurnalistė Janė Narvilienė, Žurnalistikos centro direktorė Renita Paleckienė, Žurnalistikos instituto docentas Žygintas Pečiulis, žurnalistė Liudvika Pociūnienė, LRTK narys, filologas Paulius Subačius, menotyrininkas Helmutas Šabasevičius, LRTK narys, aktorius Antanas Šurna, Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo pirmininko pavaduotoja Vaiva Žukienė.

Konkurso nugalėtojais pripažintos šios laidos:

Geriausia nacionalinių televizijų kultūros laida: Birutė Žemaitytė, Juozas Javaitis, Donatas Buklys, Nerijus Didvalis, Dovilė Marozaitė, Algirdas Žvinakevičius Eduardo Andrė parkai Lietuvoje

Geriausia regioninių televizijų kultūros laida: Rita Ščiglinskienė Rato, Rauduko kaustymas žemaičio Aleksandro Grigo kalvėje

Geriausia nacionalinių radijų kultūros laida: Pranas Morkus Kultūra ir religija

Geriausia regioninių radijų kultūros laida: Viktoras Gerulaitis, Rimantas Kaziukėnas, Audronė Ivanauskienė Iš valstybinių himnų istorijos

Geriausia radijo laida vaikams: Daiva Bauerienė, Rūta Beltytė, Gilija Žukauskienė, Algirdas Veževičius Vakaro Žvaigždelė. Gyvybės dienai

Specialieji prizai:

Už laidą, įkvepiančią pasididžiavimą Lietuva: Liudvikas Jakimavičius, Alvydas Šlepikas, Jonas Arčikauskas, Antanas Kučinskas, Viktoras Snarskis, Eugenijus Motiejūnas, Lionginas Grigonis, Algis Šipila, Giedrius Ilgūnas, Rimas Miškelevičius, Vytautas Plytnikas, Jolanta Stripeikienė Nerimo poezija

Geriausia kultūros švietimo informacinė laida: Jūratė Samušytė Laiko vinys

Geriausia kultūros švietimo analitinė laida: Daiva Grikšienė, Dangiras Mačiulis, Sigitas Teišerskis, Virginijus Danilaitis Baltų duetas

Geriausia kultūros švietimo pramoginė laida: Audrius Rakauskas, Vaidas Lekavičius, Deivis Nutautas, Henrikas Badokas, Stasys Vitkus Gustavo enciklopedija

Už istorinės savimonės gilinimą: Alfredas Bumblauskas, Inga Berulienė, Justinas Lingys, Ramojus Skirsgilas, Viktoras Snarskis Amžių šešėliuose

Už gražią lietuvių kalbą: Julius Sasnauskas Kultūra ir religija