Pirmuosius du – „Oskaro”, „Emmy” ir „Auksinio gaublio” laureatą aktorių Tommy Lee Jones ir dukart „Oskaro” bei keturiskart „Auksinio gaublio” nominantą Willą Smithą, vilkinčius juodais kostiumais, TV3 žiūrovai pamatys jau penktadienį, kovo 2 dieną, 20.15 val. fantastinėje veiksmo komedijoje „Vyrai juodais drabužiais”.

Kaip rašoma TV3 pranešime spaudai, šeštadienio vakarą, kovo 3 dieną, 20.30 val. – vyriškas veiksmo filmas „Bornas. Sunaikinta tapatybė” su „Oskaro” ir „Auksinio gaublio” laureatais aktoriais Mattu Damonu ir Chrisu Cooperiu, BAFTA ir „Auksinio gaublio” laureatu Clive’u Owenu ir „Emmy” bei BAFTA statulėlių savininku aktoriumi Brianu Coxu.

Tą patį vakarą 22.55 val. žiūrovų dėmesio lauks „Oskarui” ir „Auksiniam gaubliui” nominuota istorija „Tai, kas svarbiausia”, kurioje pagrindinį vyro vaidmenį šalia aktorių Meryl Streep ir Renee Zellweger sukūrė „Oskaro”, BAFTA ir Kanų kino festivalio laureatas, keturiskart „Auksinio gaublio” nominantas aktorius Williamas Hurtas.

Sekmadienio vakarą, kovo 4 dieną, 21.30 val. TV3 žiūrovų laukia didžioji premjera – net keturis „Oskarus”, tiek pat „Auksinių gaublių”, du BAFTA apdovanojimus pelnęs filmas „Nuostabus protas”, kuriame pagrindinį vaidmenį sukūrė „Oskaro”, „Auksinio gaublio” ir BAFTA laureatas aktorius Russellas Crowe, vaidina „Auksinio gaublio” laureatas, keturiskart „Oskaro” ir „Emmy” nominantas aktorius Edas Harris ir dukart „Emmy” laureatas aktorius Christopheris Plummeris.

Šią juostą sukūrė dukart „Oskaro” ir dukart „Emmy” laureatas, keturiskart „Auksinio gaublio” ir dukart BAFTA nominantas režisierius Ronas Howardas.

Vidurnaktį 0.10 val. talentingųjų vyrų savaitgalį užbaigs „Oskaro” ir BAFTA laureato, triskart „Auksinio gaublio” nominanto ir keturiskart Kanų kino festivalio laureato režisieriaus Joelo Coeno juosta „Didysis Lebovskis” su net keturiskart „Oskaro” ir triskart „Auksinio gaublio” apdovanojimui nominuotu aktoriumi Jeffu Bridgesu, „Auksinio gaublio” laureatu, net devynis kartus „Emmy” nominuotu aktoriumi Johnu Goodmanu, dukart „Emmy” ir „Auksinio gaublio” nominantu aktoriumi Steve’u Buscemi, „Oskaro”, BAFTA ir „Auksinio gaublio” laureatu, „Emmy” nominantu aktoriumi Philipu Seymouru Hoffmanu ir „Emmy”, „Auksinio gaublio” ir dukart Kanų kino festivalio laureatu aktoriumi Johnu Turturro.