Žinoma, sveikinime anglų kalba nesigirdintis garsas (vietoje „hello“ girdėjosi „ello“) galėjo būti ir redagavimo pasekmė, nors Jamil atsakė „ellow“ ir nusijuokė, tada Meghan pridūrė: „Sveika, bičiule. Kaip laikaisi?“

Kad ir kokia pasigirdusio britiško akcento priežastis, šiuo metu Kalifornijoje gyvenanti Meghan iš karto sulaukė kritikos tviteryje. Vienas žmogus pakomentavo: „Tai dabar šaipaisi iš britiško akcento? Žinai, Meghan, patylėk!“

„Apgailėtina“, – rašoma dar viename komentare, o kitame komentare tiek Meghan, tiek Jamil gavo kritikos už dirbtinumą.

„Ar Meghan vėl bando kalbėti britišku akcentu?“ – ironizavo tviterio vartotojas.

Meghan ne pirmą kartą gauna pylos už bandymus kalbėti su britišku akcentu. 2018 m. vienas gerbėjas įkėlė internete filmuotą klipą iš Meghan kelionės su tuometine karaliene Elžbieta II, kuriame jos kalbėjimo maniera atrodė kiek neįprasta.

„Tviteryje verda diskusija, – tuo metu rašė CNN žurnalistas. – Manau ji [Meghan Markle] kalba lėčiau, aiškiau taria žodžius, kaip ir visi karališkosios šeimos nariai, kad žmonės juos suprastų.“

Antradienio tinklalaidėje Jamil kalbėjo apie tai, kaip nemalonu, kad linksniuojamas kiekvienas Meghan poelgis: „Tiesiog nesuvokiama, Meghan, kiek tau tenka ištverti. Dar gerokai anksčiau, kai dar nė nebuvome pažįstamos, gindavau tave, nes man nepatiko, kad šmeižiama padori, miela, visiškai civilizuota moteris. Tas demonizavimas tik parodo, kad jos bijote. Apgailestauju, kad tenka tiek ištverti. Tai rodo, kiek fanatiškumo ir neapykantos moterims egzistuoja mūsų žiniasklaidoje. Manau, tikiu ir tikiuosi, kad tendencijos keičiasi, nes daugelis iš mūsų priešinasi.“

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)