Apie tai rašo unian.net, remdamasis Baltarusijos leidiniu „Naša Niva“.

Prieš dvejus metus A. Rybakas prisipažino, kad daug metų buvo priklausomas nuo raminamųjų. Kai šie preparatai ėmė griauti dainininko gyvenimą, jis suprato, kad su priklausomybe reikia kovoti, ir 2020 m. pradėjo gydymą.

„Vaistai paveikė ne tik mano smegenis, bet ir raumenis, skrandį bei viso organizmo būklę. Priklausomybė nuo raminamųjų gadino mano santykius su žmonėmis, bet blogiausia tai, kad ji beveik atėmė norą gyventi“, – viename iš interviu paatviravo A. Rybakas.

Taip pat jis papasakojo, kad vaikystėje gavo stiprų smūgį į pilvą ir kad ši trauma paveikė jo nervų sistemą. Po dalyvavimo „Eurovizijoje“ situacija pablogėjo. Tiesa, dabar atlikėjas jaučiasi šiek tiek geriau.

Delfi primena, kad apie priklausomybę atlikėjas prisipažino prieš dvejus metus. Aleksandras teigė, jog priklausomybė sugadino jo gyvenimą.

„Ilgą laiką gyvenau turėdamas paslaptį. Jau 11 metų esu priklausomas nuo migdomųjų. Viskas prasidėjo nekaltai, tačiau galų gale tai beveik sugadino mano gyvenimą. Šių metų sausį pradėjau reabilitaciją (su puikia gydytojų pagalba) ir po truputį vėl pradedu jaustis savimi. Per pastaruosius metus vartojamos tabletės mane padarė silpnu ir nuolat nerimaujančiu. Jos paveikė ne tik mano smegenis, bet ir raumenis bei skrandį. Jos sugadino mano santykius su žmonėmis, bet svarbiausia, kad praktiškai sunaikino mano viltį gyventi. Aš žinau, jog yra daugybė žmonių, kurie kovoja su tokiomis pačiomis problemomis, todėl artimiausiomis savaitėmis pasidalinsiu su jumis savo patirtimi. Jei kažkas pasimokys iš mano klaidų – jausiuosi geriau“, – gerbėjams prisipažino 2009-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtojas Aleksandras Rybakas.

Pagalba turintiems priklausomybių
Norėdami gauti pagalbos kreipkitės į savo šeimos gydytoją ar artimiausią Priklausomybės ligų centrą:
Respublikinis priklausomybės ligų centras (RPLC)8 5 213 7274info@rplc.lt
RPLC Vilniaus filialas8(52)137808vilnius@rplc.lt
RPLC Kauno filialas8(37)333255kaunas@rplc.lt
RPLC Klaipėdos filialas8(46)415025klaipeda@rplc.lt
RPLC Šiaulių filialas8(41)522488siauliai@rplc.lt
RPLC Panevėžio filialas8(45)582673panevezys@rplc.lt
Anoniminių alkoholikų draugija+370 685 05191/info@aalietuvoje.org
Pilnų namų bendruomenė+370 698 73005infopnb.lt