J. Lopez garsiai nekalbėjo apie tai, kaip Emma save apibrėžia, bet kviesdama dukterį į sceną dainininkė pavartojo anglišką žodį „they“, t.y., „jie / jos“.

„Nuolat kviečiu juos / jas padainuoti kartu su manimi, bet jie / jos vis atsisako, tad dabar – išskirtinis atvejis. Jie / jos labai labai užsiėmę (-usios). Bet man pavyko įkalbėti, nors ir kainavo daug. Tačiau jie / jos verti (-os) kiekvieno cento, nes dainuoti duetu galiu su savo mėgstamiausiu scenos partneriu (-e)“, – kalbėjo J. Lopez.

@christinathesupermom Jennifer Lopez JLO surprises audience at at the Blue Diamond Gala by the Dodgers foundation. Excuse shaky camera at end I was in shock myself.#jlo #jenniferlopez #jloandemme #dodgersfoundation #bluediamondball #jlosurpriseguest #tmz #jloperformance ♬ original sound - ChristinaTheSupermom


Po tokio pristatymo Emma scenoje pasirodė apsivilkusi rožinės spalvos kostiumėlį ir nešina vaivorykštiniu mikrofonu, todėl žiūrovams nekilo abejonių, kad garsenybės atžala tokiu būdu nusprendė viešai atskleisti savo lytinę tapatybę.

Jennifer Lopez su atžala Emma
Foto: Vida Press

Priminsime, kad J. Lopez ir jos buvęs sutuoktinis Marcas Anthony susilaukė dvynukų – Emmos ir Maxo.

Emma kartu su savo mama dainavo ir 2020 metais, per amerikietiškojo futbolo lygos atkrentamųjų varžybų finalo (Supertaurės) rungtynes. Tuomet atžala scenoje, kaip ir dažnai kasdieniame gyvenime, vilkėjo suknelę. Tačiau per pastaruosius dvejus metus Emmos stilius visiškai pasikeitė – nusikirpo plaukus trumpai ir ėmė rengtis lyčiai neutralius drabužius.

@christinathesupermom #jlo #dodgersfoundation #jenniferlopez #emmemuniz #bluediamondgala #jloandemme ♬ original sound - ChristinaTheSupermom