Johnas Cleese’as yra žinomas kaip vienas anglų komikų trupės „Monty Python” įkūrėjų ir ilgiausiai gyvuojančių jos narių. Jis taip pat puikiai pažįstamas iš televizijos serialo „Folčio viešbutis“ („Fawlty Towers“), kuriame buvo scenarijaus bendraautorius ir pats atliko Basilo Fawlty vaidmenį, rašoma spaudos pranešime.

Fawlty Towers:

Dar didesnį populiarumą J. Cleese’ui pelnė vaidmuo kriminalinėje komedijoje „Žuvelė, vardu Vanda”, už kurį aktorius buvo nominuotas „Oskarui“. Jis vaidino net filmuose apie Džeimsą Bondą ir Harį Poterį, o dabar pirmą kartą atvyksta į Vilnių tam, kad pristatyti publikai savo šou „Paskutinė galimybė pamatyti mane prieš mirtį“.

Šiuo metu J. Cleese’ui 82 metai ir, nors jis planuoja baigti savo karjerą, jis kaip niekada aštrus – tiek humore, tiek socialinėje kritikoje.

Prieš tai vykęs Europos turas buvo akimirksniu išparduotas ir sulaukė tiesiog fantastiškų kritikų įvertinimų, tad dabar J. Cleese’o ir „Monty Python” gerbėjai Lietuvoje pagaliau turi galimybę išvysti gyvąją legendą scenoje paskutinį kartą.

Išankstinis bilietų pardavimas – nuo gegužės 30 d. 10:00 val. Vieša prekyba bilietais – nuo birželio 1 d. 10:00 val.