Stebint vaizdo įrašą galėjo susidaryti įspūdis, kad oficialų Dauningo gatvės profilį „TikTok“ platformoje pristatantis B. Johnsonas jaučiasi kiek nejaukiai.

Ministras pirmininkas pažadėto supažindinti paskyros sekėjus su išskirtinėmis įžvalgomis, kurios užgimsta jo rezidencijos užkulisiuose. Jis akcentavo, kad neketina linksminti publikos šokiais ir šėlionėmis, informuoja „Metro“.

Deja, komentatoriai nepradžiugino entuziastingu sutikimu, o žodis „atsistatydink“ tapo vienu populiariausių pasisveikinimų. Galbūt prajuokins, kad vienas komentatorius pasiūlė B. Johnsonui sukurti vaizdo įrašą apie tai, kai jis tvarkosi plaukus ir formuoja šukuoseną.

Kadangi profilis buvo pristatytas kaip tik tą dieną, kai opozicija sukritikavo vyriausybę dėl nepakankamų pastangų palengvinti pragyvenimo išlaidas, kai kurie žmonės teigė, esą pasirinktas ypač netinkamas metas.

„Šalis grimzta į recesiją, taigi, vyriausybė susikūrė „TikTok“ paskyrą, kad mums padėtų“, – parašė vienas iš komentatorių.

Štai kokiais žodžiais B. Johnsonas kreipėsi į žmones pristatydamas savo rezidencijos Dauningo gatvėje profilį:

„Sveiki, bičiuliai, aš, Borisas Johnsonas, pristatysiu ministro pirmininko rezidencijos „TikTok“ paskyrą.

Šokančio manęs gal ir neišvysite, bet gausite galybę informacijos apie tai, ko imamės, kad realizuotume prioritetinius tikslus ir galvojant apie jus numatytas užduotis sutelkti mūsų šalį ir panaikinti joje skirtumus.

Gausite kuo įvairiausių žinučių ir turinio, kuris nebūtinai bus pasiekiamas per „Instagram“, „Snapchat“, „Facebook“, „Twitter“, „LinkedIn“ ir kitas platformas.

Tai vieta, kurioje bus skelbiamos žinutės ir užkulisiuose užgimstančios įžvalgos, leidžiančios spręsti, kaip mums sekasi.

Taigi, sekite Dauningo g. 10 per „TikTok“.“

@10downingstreet
Welcome to Number 10 TikTok!
♬ original sound - 10 Downing Street


Kai kurie komentatoriai supeikė B. Johnsoną už tai, kad jis atsisakė šokti: jie priminė, kad, pavyzdžiui, Theresa May, suprantanti, kas yra bugivugis, veikiausiai būtų nieko prieš pašėlti.