Savo įspūdžiais po viešnagės karo su Rusija alinamoje Ukrainoje kino žvaigždė pasidalino pirmajame savo oficialiame komentare, kurį pacitavo ir „Daily Mail“.

„Labai didžiuojuosi Ukrainos tautos ištverme, drąsa ir orumu“, – sakė A. Jolie.

Aktorė pabrėžė, kad didžiausią siaubą jai kelia tai, ką šiuo metu turi iškęsti vaikai.

„Siaubinga stebėti, kokią įtaką karas turi visai Ukrainos vaikų kartai“, – pridūrė ji.

„Aš žinau, kaip trauma paveikia vaikus. Bet taip pat žinau, kaip svarbu jiems turėti žmones, kurie rodo, kad jiems tai rūpi. Parodymas, kad jų balsas yra svarbus. Žinau, kaip vien tai jau gydo žmones“, – kalbėjo garsenybė.

Priminsime, kad iš pradžių buvo pasirodžiusi informacija, kad A. Jolie į Ukrainą atvyko kaip Jungtinių Tautų pasiuntinė, tačiau vėliau pati aktorė patikino, kad tai iš tikrųjų buvo jos pačios iniciatyva.

Lankydamasi Lvive, aktorė lankėsi vietos geležinkelio stotyje, kur vėliau buvo priversta leistis į slėptuvę, nes pasigirdo oro pavojaus sirenos.

Ėmus gausti sirenoms, A. Jolie elgėsi gana ramiai. Į klausimą, ar bijo, atsakė: „Ne, man tas pats“.

Garsi aktorė buvo netikėtai užfiksuota ir kavinėje Lvive, vakarų Ukrainoje. Ją mieste, kuris yra netoli sienos su Lenkija, nufilmavo Maya Pidhorodetska, kuri pasidalino vaizdo įrašu socialiniuose tinkluose.

„Aš tiesiog ką tik nuėjau išgerti kavos. Nieko ypatingo. Tiesiog Angelina Jolie. Ukrainą palaiko visas pasaulis“, – sakė ji.

Kiek anksčiau aktorė lankėsi ir Romos ligoninėje, kur aplankė nuo karo nukentėjusius Ukrainos vaikus.

Ji taip pat pasikalbėjo su savanoriais, teikiančiais psichologinę pagalbą daugeliui žmonių, kurie buvo priversti palikti savo namus kitose Ukrainos vietovėse.