48-erių metų amžiaus aktorė su vienu iš savo buvusių partnerių susipažino Vengrijoje, kai dalyvavo realybės šou „Dancing with the stars“, ir parsivežė jį į Meksiką, skelbia laprensagrafica.com.

Remiantis žurnalo „TV Notas“ informacija, G. Spanic skaudžiai nusivylė romantiškais santykiais, nes savo buvusį vaikiną namuose užtiko su kitu vyru.

Praėjusių metų rugsėjo mėnesį Venesuelos aktorė realybės šou „The House of Celebrities“ metu savo kolegoms atskleidė šokiruojantį faktą, kad jos buvęs vaikinas bučiavosi su kitu vyru.

G. Spanic neįvardijo buvusio partnerio, bet beveik neabejojama, jog ji draugavo su jaunu rumunu Andrejumi Mangra, su kuriuo susipažino 2020 m. rugpjūtį, dalyvaudama realybės šou „Dancing with the stars“.

„Andrejus buvo jos šokių partneris realybės šou metu. Šokių aikštelėje jausmai tiesiog liejosi per kraštus, ir žiūrovai bei gerbėjai pasistengė, kad juodu pasiektų finalą (pora užėmė antrą vietą).

Būdamas nekvailas ir matydamas Gaby šlovę ir populiarumą, Andrejus padarė viską, kad Gaby jį įsimylėtų“, – žurnalui „TV Notas“ pareiškė aktorės bičiulis ir pridūrė, jog šokėjas patikino nesąs homoseksualus.

„Praėjusių metų rugpjūčio mėnesį Gaby filmavosi telenovelėje „Si nos dejan“.

Vieną dieną filmavimosi aikštelėje nepasirodė aktorius, su kuriuo ji turėjo vaidinti, todėl Gaby anksčiau sugrįžo namo ir pamatė, kaip Andrejus bučiuojasi su kitu vyru“, – paaiškino šaltinis.

G. Spanic liepė šokėjui nedelsiant susikrauti daiktus ir dingti iš jos namų. Jis sugrįžo į Vengriją, o aktorė kol kas nesusirado naujos simpatijos.