Portretai, kurie primena tarsi paveikslus, buvo įamžinto mados fotografo Paolo Roversi. Trijose nuotraukose K. Middleton vilki skirtingas dizainerio Alexander McQueeno sukneles.

Fotografijos įamžintos karališkajame botanikos sode lapkritį.


Skelbta, kad kunigaikštienės gimtadienio proga atvyks jos artimieji – tėvai, sesuo Pippa ir brolis Jamesas.

Tiesa, nepaisant jubiliejinės sukakties, Kate gimtadienio šventė nebus didelė – atsižvelgiant į esamą situaciją dėl koronaviruso pandemijos.


Šaltinis „Mail on Sunday“ teigė: „Greičiausiai didelio pokylio nebus. Kunigaikštienė nėra prašmatnių švenčių mėgėja, bet labiausiai dėl esamos dabartinės padėties stengiamasi vengti didelių susibūrimų.“

Karališkosios šeimos biografas Duncanas Larcombe kiek anksčiau teigė, kad K. Middleton gimtadienis veikiausiai bus švenčiamas taip, kaip Kalėdos – namų aplinkoje, su šeimos nariais.


Williamas ir Kate pirmą kartą susitiko 2001 m., kai abu lankė tą patį universitetą Škotijoje. 2005 m. paaiškėjo jų santykių detalės ir neilgai trukus Kate atsidūrė dėmesio centre.

2011 m. pora susituokė ir netrukus susilaukė trijų vaikų: princo George'o (8), princesės Charlotte (6) ir princo Louiso (3).

Kembridžo kunigaikštienė – svarbi figūra

2011-aisiais į britų karališkąją šeimą atitekėjusi K. Middleton tapo viena populiariausių karališkosios šeimos narių ir monarchijos ateičiai svarbia figūra.

Catherine monarchijai sudėtingu metu užsitarnavo patikimo ir atsakingo žmogaus reputaciją, o jos įvaizdį dar labiau pagerino gruodį per televiziją transliuotas kalėdinis koncertas, kai ji sužavėjo gerbėjus akompanuodama fortepijonu britų dainininkui ir dainų kūrėjui Tomui Walkeriui.

Kate slapta repetavo šiam netikėtam pasirodymui Vestminsterio abatijoje. Pasirodymas buvo skirtas visiems, kas tarnavo savo bendruomenėms per COVID-19 pandemiją.

„Ji buvo absoliučiai nuostabi... Labai talentingas, malonus, nuoširdus, žavingas žmogus“, – sakė T. Walkeris ir pridūrė, kad kunigaikštienė su visais elgiasi labai maloniai.

Kate ir Williamas, kuriam 40 sukaks birželį, kilus pandemijai tapo daug labiau matomomis viešomis figūromis. Pora rengė vaizdo susitikimus su sveikatos apsaugos darbuotojais, kovojusiais su 150 tūkst. gyvybių šalyje nusinešusia COVID-19.

Pora taip pat leido visuomenei pažvelgti, kaip ji su trimis savo vaikais gyveno karantino sąlygomis, nors ir dideliuose karališkuose užmiesčio rūmuose.

Kai suvaržymai buvo panaikinti, jie rodydavosi oficialiuose renginiuose – nuo pasaulinės naujo filmo apie Džeimsą Bondą premjeros iki susitikimų su pasaulio lyderiais per Didžiojo septyneto (G-7) ir Jungtinių Tautų klimato konferencijas.

Kate taip pat daug dėmesio skyrė savo pačios iniciatyvoms, įskaitant ankstyvojo ugdymo propagavimą, be to, drauge su Williamu akcentuodavo psichikos sveikatą ir aplinkos apsaugą.

Teigiamas įvaizdis

Buvęs poros asmeninis sekretorius Jamie Lowtheris-Pinkertonas laikraščiui „The Times“ sakė, kad prie teigiamo Kate įvaizdžio labai prisideda jos mandagumas, paprastumas ir ramybė.

Jis palygino kunigaikštienę su karalienės Elizabeth II motina, tapusia britų atsparumo Antrojo pasaulinio karo metais simboliu.

Kate ir Williamas pradėjo susitikinėti studijuodami universitete Škotijoje ir iš pradžių daug dėmesio teko tam, kad ji yra kilusi iš vidurinės klasės – daug kabėta, kaip ji pritaptų tradicijų ir formalumų varžomoje karališkojoje šeimoje.

Kate neišvengiamai būdavo lyginama su Williamo motina princese Diana, sunkiai išgyvenusia didžiulį žiniasklaidos dėmesį po 1981metais įvykusių vestuvių su sosto įpėdiniu princu Charlesu.

Tačiau Kate bent jau viešumoje sudaro įspūdį, kad nori prisiimti karališkąsias pareigas, ir yra santūresnė už savo svainę Meghan.

Britų žiniasklaida bendrai palankiai rašo apie Kembridžo kunigaikštienę, ypač po to, kai Meghan ir jos sutuoktinis princas Harry pernai atsisakė karališkosios šeimos narių gyvenimo ir persikraustė į Jungtines Valstijas.

Ir nors Kate, apie šeimos gyvenimą pasakojanti kruopščiai apgalvotais įrašais socialinėje žiniasklaidoje, sulaukia ne vien liaupsių, ji aiškiai yra laikoma patikima figūra karališkajai šeimai sudėtingu metu.

Karališkąją šeimą pastaruoju metu supurtė ne tik Harry ir Meghan pasitraukimas bei itin atviri pareiškimai. Jungtinėse Valstijose yra iškeltas civilinis ieškinys dėl lytinės prievartos karalienės antrajam sūnui princui Andrew; jis yra siejamas su lytiniais nusikaltėliais Jeffrey Epsteinu ir Ghislaine Maxwell.

Be to, Harry šiemet turi išleisti savo atsiminimų knygą, tad baiminamasi naujų karališkajai šeimai nepalankių jo pareiškimų.

Karalienei šiuo metu yra 95-eri ir ji dėl sveikatos atsisako dalies savo viešų pareigų, tad didesnis vaidmuo tenka sosto įpėdiniui, Williamo tėvui Charlesui bei jo antrajai žmonai Camillai.

Tačiau Charlesui yra 73-eji ir jo būsimas valdymas jau dabar yra laikomas pereiga prie Williamo ir Kate modernesnės, labiau empatiškos, „instagramui tinkamos“ monarchijos versijos.

Kaip sakė apie karališkąją šeimą rašantis Philas Dampieras, „visa ateitis priklauso Williamui ir Kate“.

„Laimei, jie atrodo galintys vykdyti šią užduotį“, – sakė jis laikraščiui „Daily Mail“.