Ketvirtadienį paskelbtoje naujojoje šventinėje atvirutėje galima išvysti ir ilgai lauktą pirmąjį birželio 4-ąją gimusios poros dukters Lilibet Dianos atvaizdą. Nuotraukoje taip pat užfiksuotas ir vyresnysis Lili broliukas – dvimetis Archie Harrisonas.

Nuotraukos, kuri panaudota atvirutei, autorius yra Alexi Lubomirski. Šis vaizdas buvo įamžintas vasarą poros namuose Santa Barbaroje, Kalifornijoje. A. Lubomirski taip pat fotografavo poros vestuves.

Ant atvirutės rašoma: „Šiais metais, 2021-aisiais, į pasaulį atėjo mūsų duktė Lilibet. Archie dėka mudu tapome mama ir tėčiu, o Lili dėka tapome šeima. Laukdami artėjančių 2022-ųjų, mes jų vardu paaukojome keletui organizacijų, kurios rūpinasi ir saugo šeimas – nuo šeimų, atvykusių iš Afganistano, iki amerikiečių šeimų, kurioms reikia apmokamų vaikų priežiūros atostogų.“

Meghan Markle ir princas Harry pirmąsyk paviešino dukters Lilibet nuotrauką / Foto: Alexi Lubomirski

Atvirutė pirmiausia pasiekė „Team Rubicon“ – veteranų vadovaujamą organizaciją, kurią Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė anksčiau rėmė.

„Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė turėjo galimybę susisiekti su „Team Rubicon“ šiais metais vizito į jungtinę McGuire‘o, Dixo ir Lakehursto bazę metu, – pranešime dėstė poros atstovas spaudai. – Juos sujaudino „Task Force Liberty“, kur glaudžiasi 10 tūkst. pabėgėlių iš Afganistano, o jų auka parems visoje šalyje įsikūrusius tokius perkėlimo centrus kaip „Task Force Liberty“, ypač turint omenyje, kad jie 2022-aisiais pabėgėliams iš Afganistano suras nuolatinius namus.“

Pranešime taip pat teigiama: „Dėmesys skiriamas ne tik pabėgėlių iš Afganistano perkėlimui, bet ir paramai organizacijoms, kurios padeda šeimoms apmokamų vaiko priežiūros atostogų klausimu. Sasekso kunigaikštienė anksčiau pažymėjo, kad tai yra humanitarinė problema, kuri, jos įsitikinimu, Jungtinėse Valstijose privalo būti skubiai sprendžiama.“

Naujojoje nuotraukoje puikiai matyti raudoni Archie plaukai – visai kaip tėčio, o štai Lili tėvus apdovanoja didele šypsena. Archie ir jo mama bei tėtis vilki tarpusavyje suderintus džinsus.

Artima draugė anksčiau apie Lili gimimą „People“ pasakojo: „Pora yra labai laiminga. Šis kūdikis jiems padeda įleisti šaknis čia, Jungtinėse Valstijose.“

O štai Archie mėgaujasi vyresniojo brolio vaidmeniu. Jis „yra labai laimingas turėdamas sesutę“, anksčiau sakė poros atstovas spaudai.

Meghan ir Harry švenčia jau antrąsias Kalėdas Kalifornijoje. Jiedu persikėlė į Jungtines Valstijas praėjusiais metais – po to, kai priėmė sprendimą pasitraukti iš vyresniųjų karališkosios šeimos narių pareigų.

Šventinės atvirutės paskelbimas tapo Saseksų tradicija. 2020-aisiais atvirutė buvo iliustruota Meghan mamos Dorios Ragland padaryta Archie ir dviejų šunų – Pulos ir Guy – nuotrauka.

2019-aisiais Meghan ir Harry pasidalijo pirmąja Kalėdų atvirute, kurioje jų šeimą sudaro jau trys asmenys. Tuo metu jie šventinį laikotarpį leido Vankuverio saloje Kanadoje, kur rengėsi persikelti į Kaliforniją.

O 2018-aisiais jaunavedžiai pasidalijo pirmąja kalėdine atvirute su vaizdu iš vestuvių šventės Frogmoro rūmuose.