Kūno formomis kruopščiai besirūpinanti 43-jų žvaigždė su fanais instagrame pasidalijo savo fiziniais sugebėjimais – smėlėtame paplūdimyje pozavo stovėdama ant galvos.

„Pusiausvyra nėra atrandama, ji – sukuriama“, – šalia nuotraukos trumpai brūkštelėjo Nicole.

„Oho, koks lankstumas ir fizinė sveikata“, „Esate tiesiog tobula“, „Šios nuotraukos be galo gražios. Jos suteikia man tiek ramybės ir stiprybės. Esate be galo talentinga, kad ir ko besiimtumėte“, – tokius ir panašius komplimentus Nicole žarstė fanai.


Vėliau pasidalijo dar viena įkvepiančia žinute: „Jeigu matai ir tiki, tu gali ir pasieksi“.

Nicole ir pati ne kartą yra paminėjusi, kad svarbu nepamiršti rūpintis savimi. Ji neslepia, kad gerbėjų žarstomi komplimentai paglosto širdį ir tuo pat metu visoms moterims kaskart duoda patarimą – skirkite laiko sau.

N. Scherzinger neslepia, kad ji taip pat turi kompleksų kaip ir kiekviena moteris Žemėje, tačiau kai išmoko priimti save su visais trūkumais, kai išmoko rūpintis savimi ir nepamiršti skirti laiko tik sau – ji atsiskleidė iš naujo.


Dar 2017 metais Nicole prakalbo apie nuslėptą kovą su bulimija.

Savo kūnu N. Scherzinger susirūpino dar būdama 14-os. Norėdama lieknesnių šlaunų Nicole išeidavo pabėgioti vidury nakties. Viename interviu atlikėja pasakojo, kad valgymo sutrikimas ją tarsi įkalino ir pavogė jos laimę.

„Dabar kur kas lengviau priimu savo kūną. Aš visuomet buvau sau labai kritiška, nuo pat jauno amžiaus. Kai man buvo 14, aš pradėjau bėgioti. Išeidavau tiesiog vidury nakties, nes maniau, kad turiu tapti lieknesnė, o mano šlaunys turi atrodyti taip, kaip įsivaizdavau jas atrodančias.

Kai tapau „The Pussycat Dolls“ nare, noras turėti tam tikrą išvaizdą dar labiau sustiprėjo, nes grupės veikla turėjo tiek daug bendro su kūno demonstravimu“, – pasakojo Nicole.

Atlikėja pabrėžė, kad toks mąstymas ją tiesiog įkalino, neleido būti laiminga, pasitikinčia savimi ir turėti gražių atsiminimų. Nicole Scherzinger taip pat pripažino, kad kurį laiką labai gėdijosi papasakoti apie savo ligą viešai.

„Tačiau, kai galiausiai prabilau apie tai, supratau, kiek daug žmonių ši istorija padėjo“, – džiaugėsi Nicole.