Ruošdamasi vykti oficialaus vizito į Niujorką, M. Markle pasirinko gana santūrius drabužius. Ji vilkėjo juodas platėjančias kelnes, megztinį aukšta atlenkiama apykakle, tamsiai mėlynos spalvos paltą ir avėjo prie jo priderintus aukštakulnius. Tiesa, Sasekso kunigaikštienė nepamiršo pasidabinti juvelyriniais dirbiniais, kurių bendra vertė, anot „Mail Online“ žurnalistų, siekia 400 tūkst. JAV dolerių (apie 341 tūkst. eurų).

Brangiausiu M. Markle aprangos elementu tapo vestuvinis žiedas, pagamintas iš geltono aukso ir papuoštas briliantais. Jis vertas maždaug 317 tūkst. eurų. Buvusios aktorės rankas taip pat puošė žiedas su snaigių formos briliantais – viena iš princo Harry dovanų – ir žiedas ant mažylio piršto. Remiantis gandais, šį papuošalą su briliantais M. Markle padovanojo nežinomas gerbėjas iš Artimųjų Rytų, o jo kainą telieka spėlioti. Taip pat neaišku, kada Sasekso kunigaikštienė gavo šią dovaną: prieš prisiimdama karališkosios šeimos narės įsipareigojimus ar po vestuvių.

Ant M. Markle kairės rankos riešo puikavosi „Cartier“ auksinis laikrodis, priklausęs tragiškai žuvusiai princo Harry mamai princesei Dianai. Ledi Di laikrodį 21-ojo gimtadienio proga padovanojo tėvas, vėliau Harry jį perdavė savo žmonai kaip šeimos relikviją. Anksčiau šis „Cartier“ gaminys buvo vertinamas apie 20,5 tūkst. eurų, bet, turint omenyje laikrodžio istoriją, šiandien šis aksesuaras yra vertas kur kas daugiau. Sasekso kunigaikštienės stilių vainikavo maždaug 13,6 tūkst. eurų kainuojantys „Cartier“ auskarai, kuriuos ji jau segėjo per savo vestuves ir sūnelio Archie krikštynas.