J. Caudwellas norėjo, kad grįžimas į namus su mažyliu ant rankų būtų nepamirštamas. Tam jis pasitelkė šiek tiek fantazijos ir bičiulius, kurie padėjo surengti vakarėlį-siurprizą.

„Buvo ypatinga proga – su Modesta Vžesniauskaite, Leonardu, Williamu Johnu ir, žinoma, Cookie (augintiniu) grįžome namo į Stafordšyrą.

Nustebinau juos paslapčia surengtu sutikimo vakarėliu. Jie iš tiesų buvo nustebę!

Įsukę į įvažiavimą, pamatėme balionais išpuoštą arką – ženklą, kad kažkas yra kitaip; paskui, privažiavus arčiau namo, jie pamatė užrašą „Sveiki sugrįžę namo“, galiausiai, pasukus už kampo, išvydo visą klegančią džiugią grupę – artimuosius, tai pat ir mano sūnų Jacbi, ir brangius draugus.

Neįsivaizduoju kaip, bet šauniajai mano darbuotojų komandai pavyko suorganizuoti netgi puikų orą, o ta proga Anglijos futbolo komanda nugalėjo vokiečių futbolininkus!

Be galo džiaugiuosi parvykęs namo. Tai – naujo nuostabaus etapo mūsų šeimos gyvenime pradžia“, – socialiniuose tinkluose džiaugėsi J. Caudwellas ir pasidalijo akimirkomis iš šiltos šventės.

Apie nustebinusį J. Caudwello poelgį socialinėje erdvėje pasisakė ir pati M. Vžesniauskaitė, kuri neslėpė, kad tokia staigmena ją sugraudino.

„Šiandien su ašaromis akyse nerandu žodžio, kaip pasakyti, kad esu dėkinga už tavo meilę, rūpestį, palaikymą, kantrybę... ir visa, ką darai dėl mūsų, Johnai Caudwellai. Tu esi kiekvienas šis žodis ir tu man esi viskas“, – jautriai savo mylimajam dėkojo buvusi olimpietė, savo įrašą papildžiusi trumpu vaizdo įrašu iš smagaus vakarėlio.


Delfi primena, kad profesionali dviratininkė ir jos mylimasis vaikelio susilaukė kovo 16 d. Porai gimė berniukas, kuriam jiedu suteikė Williamo Johno Caudwello vardą.

„Svajonės išties pildosi. Esu palaiminta gavusi nuostabiausią gyvenimo dovaną“, – tuomet po jausminga nuotrauka socialiniame tinkle rašė Modesta.

Apie tai, kad laukiasi pirmos bendros atžalos, pora pranešė žurnalui „Hello!“ dar praėjusių metų lapkritį. Tuomet britas džiaugėsi, kad jo gyvenimas dar kartą užsipildys vaikišku juoku.

„Esu labai laimingas. Dauguma vyrų mano, kad jų tėviškoji pareiga baigiasi apytikriai sulaukus 50-ies. Bet dabar, kai laukiame kūdikio, manęs dar laukia daug sunkaus tėviško darbo, todėl turiu išlikti sveikas ir stiprus. Padėsiu viskuo, kuo tik galėsiu – ir su sauskelnėmis, ir maitinimu. Tą dariau su visomis savo atžalomis“, – tuomet žurnalui kalbėjo J. Caudwellas.