Velso princas nelinkęs eksperimentuoti su skoniais ir dažniausiai savo mėgiamus produktus reikalauja valgyti kiekvieną dieną. Jie, žinoma, turi būti paruošti nepriekaištingai.

Kadangi karališkuosiuose rūmuose sukasi ne vienas privatus virtuvės šefas, kuris gali išpildyti net įmantriausias užgaidas, deja, ne visi šia galimybe naudojasi. Princas Charlesas ne kartą yra pavadintas itin neįdomiu ir netgi nuobodžiu, kai kalba pasisuka apie patiekalus.

Mėgstamiausias princo patiekalas – sūriu užkepti kiaušiniai. Ir, nors britų dešimtmečiais pamėgtas patiekalas skamba itin paprastai, kiekvienas naujas šeimos virtuvės šefas sulaukia griežto raštelio – šis patiekalas turi būti gaminamas iš išskirtinai ekologiškų ingredientų.

Princas Charlesas
Foto: Vida Press

Beje, būtent kiaušiniai yra tas produktas, be kurio būsimasis karalius negali įsivaizduoti savo kasdienybės. Kasdien, kad ir kas benutiktų, princas suvalgo vieną virtą kiaušinį.

Vis dėlto, princo skonis maistui gerokai labiau išlavintas, nei galėtų skambėti. Idealus patiekalas princui – laukinių grybų risotto su aviena. Tačiau ir čia galioja griežta sąlyga – laukiniai grybai privalo būti surinkti tik iš jam priklausomų žemių.