Dokumentinio serialo „Aš, kurio nematote“ (The Me You Can’t See) premjera numatyta gegužės 21 dieną per „Apple TV+".

O. Winfrey ir Sasekso kunigaikštis „ves nuoširdžias diskusijas apie psichinę sveikatą ir emocinę pusiausvyrą, atviraus apie savo išgyvenimus ir kovas, susijusias su jų psichine sveikata“, rašoma pirmadienį paskelbtame pranešime.

Dabar labiau nei kada anksčiau kyla poreikis skubiai pakeisti psichinę sveikatą gaubiantį gėdos šydą išmintimi, atjauta ir nuoširdumu, – sakoma O. Winfrey pareiškime. – Savo serialu siekiame paskatinti apie tai kalbėti.“

Kartu su Lady Gaga ir G. Close projekte dalyvaus NBA žaidėjai DeMaras DeRozanas ir Langstonas Galloway, amerikiečių boksininkė Virginia „Ginny“ Fuchs ir virtuvės šefas Rashadas Armsteadas.

„Daugelis mūsų nešiojasi kokią nors neišgydytą traumą, netektį, širdgėlą, kurios atrodo labai asmeniškos. Tačiau praėję metai mums atskleidė, kad visi išgyvename tą patį, todėl aš tikiuosi, kad šis serialas parodys, jog pažeidžiamumas yra stiprus, o ryšys užsimezga per empatiją, stiprybę ir sąžiningumą“, – sakoma princo Harry pranešime.

O. Winfrey ir princas Harry yra šios programos bendraautoriai ir prodiuseriai. Pranešimas apie jų bendradarbiavimą pasirodė praėjus maždaug dviem mėnesiams po pokalbių laidų vedėjos interviu su Sasekso kunigaikščiu ir jo sutuoktine Meghan.

Karališkosios šeimos pareigų atsisakę Harry ir Meghan visa galva pasinėrė į srautinį transliavimą, sudarė itin pelningas sutartis su „Netflix“ ir kitomis srautinio transliavimo paslaugų platformomis. Meghan taip pat įgarsino vieną dokumentinį filmą „Disney+".