Socialinių tinklų paskyrose moteris aktyviai dalijasi savo kelione link tvirtesnio ir lieknesnio kūno. Ji niekuomet neslėpė, kad turi nemažai antsvorio, tačiau niekuomet neaukštino ir liekno kūno kulto. Pasak R. Wilson, svarbiausia yra – fizinė sveikata ir vidinė savijauta savo kūne.

Neseniai moteris su gerbėjais pasidalijo ir nuotraukomis, kuriose ji vilki tik aptemptą maudymosi kostiumėlį, kuris dar labiau pabrėžia nueitą ilgą atstumą svorio metimo kelyje.


Filmo „The Bridesmaids“ žvaigždė savo svorio metimo kelionę pradėjo vos praėjusiais metais. Pirmiausia ji pakeitė savo mitybą ir visiškai išbraukė bet kokį greitą maistą. Ji taip pat įtraukė aktyvų sportą, aktorė itin mėgsta ilgus ir sudėtingų distancijų pasivaikščiojimus gamtoje.

Šiuo metu aktorė jau keletą savaičių vieši Londone, kur filmuojasi naujame televizijos projekte. Laidoje „The Morning Crew“ aktorė neslėpė, kad ji – kaip ir kiekviena eilinė moteris, gyvenime išbandžiusi daugybę pačių nesąmoningiausių būdų, kaip numesti šiek tiek svorio.


„Kaip ir daugelis moterų, aš tikrai nesu išimtis, bandžiau ir badavimą, dietas, tačiau galiausiai viską mesdavau. Vienu metu man atėjo toks tarsi suvokimas, kad dabar yra tas laikas, kai galiu pasiekti savo tikslą. Ir tas tikslas nebuvo eilinė dieta, tiesiog pasikeitė mano pačios suvokimas ir aš degiau noru pamatyti, ką galiu pasiekti. Vis dėlto, iki pat šiol man labai keistas moterų mąstymas, kad jų išvaizda ir svoris yra labai svarbu. Pasaulyje yra žymiai didesnių problemų nei kažkieno papildomi kilogramai“, - kalbėjo ji.