Vienoje jų – septynių vaikų apsuptyje sutuoktiniai pozuoja Balmoralo pilyje, 2018 m.


Kitoje karališkoji pora Balmoralo pilyje įsiamžinusi su anūku princu Williamu, jo žmona Kembridžo kunigaikštiene Kate Middleton ir jųdviejų vaikais princu George‘u bei princese Charlotte 2015-aisiais. Philipo ir Elžbietos II proanūkė Charlotte čia dar kūdikis.

„Dalijamės šiomis nuotraukomis prisimindami Edinburgo kunigaikštį kaip tėtį, senelį ir prosenelį“, – rašoma šalia pastarojo kadro.

Dar vienoje nuotraukoje įamžinti princas Philipas su sūnumi Charlesu žaidžiantys polą.

Kembridžo ir Sasekso kunigaikščiai, princai Williamas ir Harry, pirmadienį pagerbė praėjusią savaitę mirusį savo senelį, praneša BBC.

Atskirai paskelbtuose pranešimuose princas Williamas apibūdino senelį kaip „ypatingą žmogų“, o princas Harry’is teigė, kad senelis buvo „tarnybos, garbės ir puikaus humoro žmogus“.

„Pasiilgsiu senelio, tačiau žinau, kad jis norėtų, jog mes tęstume darbą“, – teigė Williamas.

„Mano senelio gyvenimo šimtmetį apibrėžė tarnyba – jo šaliai ir Tautų Sandraugai, žmonai ir karalienei, ir mūsų šeimai“, – rašė princas Williamas.

Princas Harry, pagerbdamas senelį, savo ruožtu rašė: „Jis buvo visiškai savimi, tikrai aštraus proto ir dėl savo žavesio galėjo išlaikyti bet kurio kambario kampo dėmesį, ir taip pat dėlto, kad niekada nežinojai, ką jis gali pasakyti toliau.“

Harry teigimu, jo senelis bus prisimenamas kaip tarnybai atsidavęs žmogus, princas ir hercogas, bet jo atmintyje jis išliks kaip barbekiu ir geraširdiškų pajuokavimų meistras.

Princas Philipas mirė praėjusį penktadienį Vindzoro pilyje, sulaukęs 99 metų amžiaus. Iškilmingos karališkos laidotuvės, kurias transliuos televizija, vyks Šv. Jurgio koplyčioje Vindzoro pilyje balandžio 17 d.