Pranešama, kad 39-erių karalienės anūkė pagimdė sūnų, kuriam suteikė Lucaso Philipo Tindallo vardą.

Kalbėdamas apie gimdymą Mike’as prasitarė, kad viskas įvyko taip greitai, kad jie nė nespėjo nuvykti į ligoninę, tad mažasis berniukas gimė vonioje ant grindų.

Zara Tindall
Foto: Vida Press

Poros atstovai spaudai sakė: „Zara ir Mike'as Tindall džiaugiasi galėdami pranešti apie savo trečiojo vaikelio Luco Philipo Tindallo gimimą“.

Mažasis Lucasas Philipas Tindallas yra karalienės ir Edinburgo kunigaikščio 10-is provaikaitis. Taip pat šiuo metu jis yra 22-as eilėje į sostą.

Pora jau turi 7-erių dukrelę Mią ir dvejų metukų Leną.

Apie tai, kad jo žmona Zara laukiasi dar vienos atžalos, Anglijos regbio žvaigždė prisipažino savo tinklalaidėje „The Good, The Bad & The Rugby“.

„Man tai buvo gera savaitė, praėjusią savaitę gydytojas atliko echoskopą – trečiasis Tindallas jau pakeliui“, – eteryje teigė vyras.

Žinią apie pirmąjį ir antrąjį karalienės anūkės nėštumą oficialiai pranešdavo Bakingamo rūmai.

Iki šiol buvo manoma, kad trečiasis poros kūdikis turėtų gimti birželį.

M. Tindallas tinklalaidėje linksmai pridūrė: „Turiu dvi mergaites, tad norėtųsi berniuko. Mylėčiau ir dukrą, ir sūnų, tačiau prašau berniuko“.

Netrukus po to jis eteryje ėmė juokauti apie galimą vaikelio vardą, atsižvelgiant į šiandienines pasaulines aktualijas – neva pora svarsto vaikelį pavadinti Coviu as Covina. Šiuos variantus garsiai ištaręs būsimas trijų vaikų tėtis garsiai nusijuokė.

Netrukus apie dar vieną karalienės Elizabeth proanūkį pasisakė ir Bakingamo rūmų atstovai, kurie teigė, kad Jos Didenybę ir princą Philipą ši naujiena labai pradžiugino.