Remiantis Los Andželo policijos departamento išplatintose autopsijos ir toksikologinio tyrimo ataskaitose pateikta informacija, 28-erių metų B. Browno jaunesniojo mirtie priežastis – atsitiktinis kokaino, fentanilio ir alkoholio perdozavimas, informuoja portalas „People“.

Pernai lapkričio 18 d. garsiojo reperio Bobby Browno sūnus buvo rastas negyvas savo namuose Los Andžele. Kaip CNN tada sakė policijos atstovas spaudai Jeffas Lee, B. Browno jaunesniojo mirtį konstatavę pareigūnai atvyko sureagavę į greitosios medicinos pagalbos komandos iškvietimą.

„Pasimelskite už mano šeimą, – prašė tada B. Brownas išplatintame pranešime. – Netekę sūnaus šiuo gyvenimo momentu jaučiamės priblokšti. Nėra žodžių, kurie galėtų nusakyti mūsų skausmą.“

Kaip sakė mirusiojo artimieji, prieš mirtį B. Brownui pasireiškė į gripą panašių simptomų, bet kad jis sirgo COVID-19, joks testas nepatvirtino.
Mirus B. Brownui jaunesniajam, vyresnysis jo brolis Landonas į „Instagram“ įkėlė nespalvotą mirusio brolio nuotrauką su prierašu „Myliu tave amžinai, Karaliau“.

B. Browno jaunesniojo mirtį tenka konstatuoti praėjus kiek daugiau nei penkeriems metams po Bobby Browno dukters Bobbi Kristinos Brown mirties. Jauna moteris mirė 2015-ųjų liepą, patyrusi neišgydomą galvos smegenų pažeidimą ir šešis mėnesius pragulėjusi komoje po to, kai buvo rasta be sąmonės savo namų Rosvelyje (Džordžija) vonioje. Mirties akimirką B. K. Brown buvo 22-eji.

Bobbi buvo palaidota Naujajame Džersyje šalia savo motinos Whitney Houston, mirusios 2012-ųjų vasarį.

Pernai dainos „On Our Own“ atlikėjas penktąsias dukters mirties metines paminėjo įkeldamas į „Instagram“ jos nuotrauką su prierašu: „Nėra būdo, kuriuo galėčiau paaiškinti, kaip stipriai tavęs pasiilgau. Kasdien esi mano širdyje ir mano mintyse. Tėtis tave myli.“

2018-aisiais B. Brownas paskelbė apie planus užsiimti organizacijai „Bobbi Kristina Serenity House“ skirtų patalpų statyba. Minėta organizacija – tai 2015-aisiais dukters garbei įkurtas pagalbos nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje centras. Į tuometinį B. Browno pranešimą sureagavo Pietų Fultono (Džordžija) meras Billas Edwardsas.

„Mano šeima kiekvieną dieną jaučia skausmą, ištikusį, kai netekome nuo smurto nukentėjusios nuostabiosios Bobbi Kristinos“, – nurodė B. Brownas tada išplatintame pranešime.

„Jai patiko Atlanta, taigi, iš pagarbos jos atminimui didžiuodamiesi pranešame apie „Bobbi Kristina Serenity House“ įsteigimą. Pirminis mūsų tikslas – prisidėti prie įvairaus amžiaus moterų ir vyrų švietimo, įkurti 24 valandas veikiančią krizių intervencijos liniją ir skubaus apgyvendinimo centrą“, – rašoma pranešime.

Pagalba turintiems priklausomybių
Norėdami gauti pagalbos kreipkitės į savo šeimos gydytoją ar artimiausią Priklausomybės ligų centrą:
Respublikinis priklausomybės ligų centras (RPLC)8 5 213 7274info@rplc.lt
RPLC Vilniaus filialas8(52)137808vilnius@rplc.lt
RPLC Kauno filialas8(37)333255kaunas@rplc.lt
RPLC Klaipėdos filialas8(46)415025klaipeda@rplc.lt
RPLC Šiaulių filialas8(41)522488siauliai@rplc.lt
RPLC Panevėžio filialas8(45)582673panevezys@rplc.lt
Anoniminių alkoholikų draugija+370 685 05191/info@aalietuvoje.org
Pilnų namų bendruomenė+370 698 73005infopnb.lt