Praėjus dviems savaitėms po to, kai pirmagimis išvydo pasaulį, Emily savo milijonams sekėjų pirmą kartą pademonstravo, kaip atrodo jos kūnas po gimdymo.

Modelis save įamžino prieš veidrodį. Žvaigždė, garsėjanti atvirais kadrais, pasipuošė margaspalve pižama, kurios viršutinė dalis buvo visiškai atsegta. Visgi ne apnuoginta krūtinė šįkart sulaukė daugiausiai dėmesio, o moters pilvas.

Emily Ratajkowski
Foto: Instagram

Gerbėjai negalėjo atsistebėti, kad ką tik pagimdžiusi garsenybė ir vėl džiaugiasi plokščiu pilvuku. Ne vienas pabrėžė, kad Emily turi idealią figūrą ir įtarti, jog ji ant savo rankų sūpuoja naujagimį – beveik neįmanoma.

Rodyti savo asmeninio gyvenimo akimirkas – jokia naujiena modeliui. Emily garsėja savo seksualumu, kuriuo ji spinduliavo iki pat paskutinio nėštumo mėnesio, dalindamasi itin atviromis nuotraukomis.

Gimus mažyliui Emily pasidalijo ir kadru, kuriame užfiksuota, kaip ji žindo sūnų.

Kovo 17 d. E. Ratajkowski socialiniuose tinkluose pasidalijo gimdymo palatoje padarytų jausmingų kadrų koliažu, kuriame užfiksuotos ne tik gimdymo kančios, bet ir jos džiaugsmas rankose laikant pirmagimį.

Gimdymas ir pirmosios akimirkos su Sylvesteriu!“ – po žinute parašė naujai iškepta mamytė.

Komentarų skiltyje E. Ratajkowski pasveikino keletas garsiausių jos sekėjų, įskaitant Gigi Hadid, kuri parašė: „Taaip mamaaaaaaaa.“ Kaia Gerber pridūrė: „Nuostabi mama; sveikas atvykęs į pasaulį, mažyli Sly.“

Praėjusių metų spalio mėnesį žurnalui „Vogue“ skirtame rašinyje pranešusi apie savo nėštumą, E. Ratajkowski taip pat paaiškino, kodėl tuomet nenorėjo atskleisti kūdikio lyties.

„Kai su vyru draugams papasakojame apie nėštumą, po sveikinimų iš karto išgirstame klausimą: „Kokios lyties kūdikio norėtumėte?“ Dažniausiai atšauname, kad lyties nesužinosime tol, kol mūsų vaikui sukaks 18-a, tada pats pasakys“, – tada rašė ji.

Emily Ratajkowski
Foto: Instagram

„Visi juokiasi išgirdę tokį atsakymą, – pridūrė aktorė. – Visgi jame yra tiesos. Juk viskas yra kur kas sudėtingiau nei lytiniai organai, kuriuos turės mūsų vaikas. Dalykas toks, kad mes iš tikrųjų neįsivaizduojame, kas, koks žmogus auga mano pilve.“

„Kuo jis bus užaugęs? Kieno tėvais tapsime? Kaip vaikas pakeis mūsų gyvenimą ir mus pačius? – tęsė E. Ratajkowski. – Tai yra nuostabi, bet kartu ir siaubą kelianti koncepcija. Jaučiamės bejėgiai ką nors pakeisti.“