Šiame mieste 76 metų A. Franconas nuo vasario vidurio dėstė Nacionalinėje dramos meno mokykloje ir gyveno viename senamiesčio viešbutyje, sakė vienas tyrimui artimas šaltinis.

Per neaiškiomis aplinkybėmis įvykusį incidentą režisierius buvo sunkiai sužeistas ir susmuko gatvėje, o atvykę greitosios pagalbos darbuotojai jį išvežė į netoliese esančią ligoninę.

A. Franconas yra vienas žinomiausių Prancūzijos režisierių. Praeito amžiaus 8-ame dešimtmetyje jis Alpių mieste Ansi įkūrė avangardinę trupę „Theatre Eclate“.

1996 metais jis stojo prie prestižinio nacionalinio teatro „La Colline“ vairo ir vadovavo jo drąsiems pastatymams, bet 2010 metais privaloma tvarka turėjo išeiti į pensiją, sulaukęs 65-erių.

2016 metais A. Franconas buvo apdovanotas Moliere'o premija už Edwardo Albee pjesės „Kas bijo Virdžinijos Vulf“ (Who's Afraid of Virginia Woolf?) pastatymą.

Be to, A. Franconas pasirodė praeitais metais populiarios aktorės ir režisierės Maiwenn sukurtame filme „DNR“, kur suvaidino valdingą tėvą, kurio duktė pasiryžusi daugiau sužinoti apie savo imigrantiškas šaknis.