Thomas Markle'as televizijai ITV sakė, kad Meghan ir jos vyras princas Harry dvi valandas kalbėdamiesi su O. Winfrey „perlenkė lazdą“, ir pareiškė manąs, kad koks nors karališkosios šeimos narys galėjo paklausti kokio nors „kvailo klausimo“ apie jos būsimo kūdikio odos spalvą.

76 metų Th. Markle'as, „Emmy“ apdovanojimą pelnęs buvęs kino apšvietimo režisierius, iš savo namų Meksikoje davė interviu vienam įnirtingiausių Meghan kritikų, buvusiam bulvarinio laikraščio redaktoriui Piersui Morganui.

„Jie (Harry ir Meghan) gerokai persistengė su šiomis istorijomis Oprah. Jiems derėjo palaukti, atsižvelgiant į karalienės amžių ir [princo] Philipo amžių“, – sakė jis, komentuodamas sekmadienį per televiziją CBS parodytą pokalbių šou.

Harry senelė Elizabeth II yra 94-erių, o jos sutuoktinis princas Philipas – 99-erių. Pastarasis šiuo metu ligoninėje sveiksta po širdies operacijos.

Th. Markle'as neteikė didelės reikšmės Meghan ir Harry komentarams, kad vienas karališkosios šeimos narys, kurio vardo jie nenurodė, paklausė, kokio tamsumo bus jų kūdikio oda.

„Visas šitas reikalas dėl [odos] spalvos ir to, kokio tamsumo kūdikis, yra nesąmonė“, – sakė Th. Markle'as. Jis yra baltasis, o Meghan motina yra juodaodė.

„Spėju ir tikiuosi, kad tai tik koks nors kvailas kažkieno klausimas. Nemanau, kad britų karališkoji šeima yra rasistai“, – pridūrė jis.

Tuo pačiu tėvas sakė, jog jį nuliūdino dukters pasakojimas, esą ji galvodavusi apie savižudybę, kai 2018-aisiais įsiliejo į Britanijos karališkąją šeimą.

„Jei būčiau žinojęs, kad ji turi psichologinių problemų, būčiau pasisiūlęs jai padėti“, – kalbėjo jis.

Vis dėlto tėvas tvirtino, kad dukra „ganėtinai ignoravo“ savo šeimą JAV ir „tikrai neturi į ką kreiptis“.

Thomas Markle'as (dešinėje) ITV eteryje
Foto: Vida Press

Th. Markle'as išsiskyrė su Meghan motina Doria Ragland dar kai būsimoji kunigaikštienė buvo vaikas.

D. Raglan dalyvavo dukters vestuvėse Vindzoro pilyje ir buvo pakviesta arbatos pas karalienę, bet Meghan netrukus po vestuvių nutraukė visus kontaktus su tėvu.

Th. Markle'as atsisakė dalyvauti vestuvėse po skandalo dėl jo surežisuoto pozavimo paparacams, be to, priežastimi nurodė būsimą širdies operaciją.

„Jiems nerūpėjo, ar mirsiu“, – pareiškė jis, bet pridūrė, kad nori pamatyti Meghan, Harry ir savo vaikaitį Archie, dabar gyvenančius Kalifornijoje. Prieš metus Harry ir Meghan nusprendė atsitraukti nuo karališkųjų pareigų.

Meghan vasario mėnesį laimėjo teisme prieš laikraščio „The Mail on Sunday“ leidėjus, leidiniui paskelbus jos privatų laišką, kurį spaudai pateikė jos tėvas.

Pasak Th. Markle'o, dalį laiško jis paskelbė todėl, kad Meghan draugai skleidė „melą“ apie jį.

JAV žurnalas „People“ citavo Meghan draugus, sakiusius, kad ji rašė mylinti tėvą ir sielvartaujanti dėl jo elgesio.

Toji dalis, kurios jis nepaskelbė, yra „baisi“, sakė Th. Markle'as ir pridūrė: „Žodžio „meilė“ ji man niekada nėra parašiusi.“

Meghan interviu O. Winfrey sakė bandžiusi prieš vestuves apsaugoti ir savo motiną, ir tėvą, bet jautėsi „išduota“ sužinojusi, kad jis bendradarbiauja su laikraščiais.

„Tiesiog bandau nuspręsti, ar man patogu apie tai net kalbėti“, – pridūrė ji.